Úvod > Co chcete dělat? > Pražská turistická karta Prague Card
Zážitky

Pražská turistická karta Prague Card

Prague Card je turistická karta, která vám umožní poznat to nejdůležitější, co Praha nabízí. Karta vás opravňuje navštívit bezplatně 60 nejzajímavějších objektů v Praze a dalších 50 s výraznou slevou, včetně exkurzí, plaveb, zábavy a kulturních představení.
Pražská turistická karta – Prague Card – je jediná all-inclusive 2 až 4denní vstupenka, která vám umožní bezplatnou návštěvu téměř 60 hlavních turistických objektů v Praze, v hodnotě přes 4000 Kč, k tomu navíc obdržíte krásného barevného průvodce po pražských památkách. Cena Prague Card na dva dny je 1880 Kč, děti zaplatí 1350 Kč.

S kartou můžete navštívit například Starý královský palác, Klášter sv. Anežky, rozhlednu Petřín, Židovské město se všemi synagogami, Národní muzeum, Lobkowiczský palác a mnoho dalších památek. Zahrnuta je i plavba lodí po Pražských Benátkách a okružní jízda turistickým autobusem. Kartu pořídíte v informačních centrech (TIC Pražský hrad, TIC Husova ulice, TIC Mostecká, TIC Panská, TIC Florenc a na dalších místech).
 

Co vše karta zahrnujePrague Cool Pass je mobilní aplikace karty Prague Card
Navede vás do více než stovky nejlepších návštěvnických objektů v Praze, poskytne informace  jak se k nim nejlépe dostat, informace o pražském dopravním systému a mnoho dalšího. Tato aplikace je plná detailních informací o všech partnerech Prague Card, každý objekt je popsán na vlastní stránce s mapou a podrobnými praktickými informacemi.
Zobrazit více