Úvod > FAQ - často kladené otázky > Možnosti spolupráce

Možnosti spolupráce s portálem Kudy z nudy

 

Spolupráce portálu Kudy z nudy s podnikatelskými subjekty


Prezentace na portále Kudy z nudy je možná formou vkládání aktivit či akcí, které zahrnují veškerá muzea, památky, zážitky, sportovní aktivity, přírodní zajímavosti, gurmánskou turistiku, wellness služby a v neposlední řadě také ubytování. Nové záznamy je možné vkládat pomocí jednoduchého formuláře. Pokud víte o aktivitě či akci, kterou u nás nemáme, neváhejte se o ní podělit s ostatními a pošlete nám svůj tip.
 
Uveřejnění je zdarma, podmínkou prezentace je však zajištění vzájemné propagace, tedy umístění aktivního odkazu či banneru Kudy z nudy na webových stránkách provozovatele (pořadatele). Bannery a logo portálu lze stáhnout zde.

Upozornění: „Kudy z nudy“ je ochrannou známkou České centrály cestovního ruchu – CzechTourism registrovanou u Úřadu průmyslového vlastnictví. Označení je chráněno proti zneužití ochrannou známkou ®. V případě jejího zneužití bude přistoupeno k patřičným právním krokům.
 

Zveřejňování aktuálních informací z oblasti CR v regionech


Pořádáte významnou kulturní akci, renovovali jste památku, otevíráte nové zařízení a chcete, aby byla informace opravdu vidět? Můžeme vaší nabídku zvýraznit a mediálně propagovat.

Vítáme zajímavé a aktuální informace z dění v ČR v oblasti cestovního ruchu v podobě PR článků a tiskových zpráv – podmínkou je, že musí být zajímavé pro individuální turisty. Tiskové zprávy či jiné články redaktoři zpracují jako novou aktualitu , která se zobrazí na hlavní stránce portálu. Text spolu s  několika (min. třemi) fotografiemi v tiskové kvalitě zasílejte na adresu katalog@czechtourism.cz. Těšíme se na spolupráci.

 

Použití RSS kanálů Kudy z nudy


K jednorázovému odběru slouží přehled dostupných kanálů zde. Je však třeba vždy uvést zdroj informací a ponechat aktivní prolinky na originály dokumentů vedoucí na portál Kudy z nudy, nelze stahovat fotografie a texty. RSS kanály poskytuje kudyznudy.cz výhradně pro osobní potřebu a nekomerční účely. Distribuce obsahu prostřednictvím RSS kanálů konečným uživatelům tak nesmí být používána pro komerční účely. Jakékoli komerční využívání obsahu serveru kudyznudy.cz nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele České centrály cestovního ruchu – CzechTourism je zakázáno.

Mějte prosím na paměti, že stahování velkého množství dat z webových stránek kudyznudy.cz prostřednictvím RSS kanálů bude považováno za jejich zneužití a CzT proti takovému jednání podnikne patřičné právní kroky. Pro více informací kontaktujte redakci Kudy z nudy na katalog@czechtourism.cz.
 

Zpět na hlavní menu