Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl

Životní styl celá ČR

Jste úspěšní v práci, stíháte se bezchybně starat o rodinu a kamarádi si vás nemůžou vynachválit? A myslíte někdy také na sebe? Pokud ne, změňte to! Udělejte si alespoň malou radost procházkou městem, výletem na venkovskou farmu, víkendem ve wellness centru nebo návštěvou galerie.

Znáte hlavní zásady zdravého životního stylu? Víte, že mezi ně patří i optimismus a dobrá nálada?

Milujete moderní architekturu? Pak vyzvěte k tanci Tančící dům v Praze anebo se vydejte do Zlína obhlédnout Kongresové centrum, které navrhla Eva Jiřičná. Za československou fotografií 20. století a současnosti se vypravte do Muzea umění a designu v Benešově, na koncert nebo na výstavu si zajděte do pražské Galerie Rudolfinum. V Brtnici v Expozici Josefa Hoffmanna nahlédněte pod ruce jednomu z českých architektů a designérů 19. a 20. století, kávu si vychutnejte v pražském Design Hotelu Sax.

Celý popis
Ať žijí prázdniny: skvělé výlety do hor, za zvířaty, k vodě i za zábavou
1. červenec 2020 12:00

Ať žijí prázdniny: skvělé výlety do hor, za zvířaty, k vodě i za zábavou

Sláva, prázdniny jsou konečně tady! Velkou dovolenou už máte určitě do puntíku naplánovanou, ale my vám poradíme se spoustou malých výletů. Co by vám nemělo uniknout? Třeba nové "bio" koupaliště ve Voticích, břidlicový důl, nová prohlídková trasa zámku Valtice, otevření nejdelšího tobogánu ČR v Aqualandii Pasohlávky a spoustu dalšího.