Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl

Životní styl celá ČR

Jste úspěšní v práci, stíháte se bezchybně starat o rodinu a kamarádi si vás nemůžou vynachválit? A myslíte někdy také na sebe? Pokud ne, změňte to! Udělejte si alespoň malou radost procházkou městem, výletem na venkovskou farmu, víkendem ve wellness centru nebo návštěvou galerie.

Znáte hlavní zásady zdravého životního stylu? Víte, že mezi ně patří i optimismus a dobrá nálada?

Milujete moderní architekturu? Pak vyzvěte k tanci Tančící dům v Praze anebo se vydejte do Zlína obhlédnout Kongresové centrum, které navrhla Eva Jiřičná. Za československou fotografií 20. století a současnosti se vypravte do Muzea umění a designu v Benešově, na koncert nebo na výstavu si zajděte do pražské Galerie Rudolfinum. V Brtnici v Expozici Josefa Hoffmanna nahlédněte pod ruce jednomu z českých architektů a designérů 19. a 20. století, kávu si vychutnejte v pražském Design Hotelu Sax.

Zobrazit více
19. květen 2022 17:00

Udice, šupiny a kapří chipsy: kalendář rybářských slavností a závodů

Třeboň
Milujete ryby ve vodě i na talíři? Pak právě vám nabízíme na portálu Kudy z nudy kalendář rybářských slavností a závodů, které vám zpestří letní sezónu od pozdního jara, přes prázdniny po konec léta i začátek podzimu. A možná se vám bude hodit i trocha rybářských dovedností!
21.5.
22.5.
Tlapková patrola

Tlapková patrola

Ostrava, Moravskoslezský kraj
21.5.
22.5.
Pigyáda v Mirakulu – Hejbni kostrou

Pigyáda v Mirakulu – Hejbni kostrou

Milovice, Středočeský kraj
22.5.
Toulky krajem s Jean de Carrem u zámku Kynžavrt

Toulky krajem s Jean de Carrem u zámku Kynžavrt

Lázně Kynžvart, Karlovarský kraj