!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl

Životní styl celá ČR

Jste úspěšní v práci, stíháte se bezchybně starat o rodinu a kamarádi si vás nemůžou vynachválit? A myslíte někdy také na sebe? Pokud ne, změňte to! Udělejte si alespoň malou radost procházkou městem, výletem na venkovskou farmu, víkendem ve wellness centru nebo návštěvou galerie.

Znáte hlavní zásady zdravého životního stylu? Víte, že mezi ně patří i optimismus a dobrá nálada?

Milujete moderní architekturu? Pak vyzvěte k tanci Tančící dům v Praze anebo se vydejte do Zlína obhlédnout Kongresové centrum, které navrhla Eva Jiřičná. Za československou fotografií 20. století a současnosti se vypravte do Muzea umění a designu v Benešově, na koncert nebo na výstavu si zajděte do pražské Galerie Rudolfinum. V Brtnici v Expozici Josefa Hoffmanna nahlédněte pod ruce jednomu z českých architektů a designérů 19. a 20. století, kávu si vychutnejte v pražském Design Hotelu Sax.

Zobrazit více
17. květen 2021 11:00

Neobjevené ráje aneb pět míst bez turistů

Manětín
Také někdy sníte o tom, že byste chtěli cestovat světem, který budete mít jen sami pro sebe? Prostě zažít Česko bez lidí a bez davů... I když pandemická situace stále nahrává k cestování po vlastech českých a tudíž se na mnoha místech objeví více turistů než jindy, existují ještě mísa, kde vládne klid a málokdy někoho potkáte. Kde se takové ráje nachází vám prozradíme v dnešních tipech.
16.5.
17.5.
Pěší pouť Chyše - Praha

Pěší pouť Chyše - Praha

Chyše, Západočeské lázně
19.5.
Francis Scott Fitzgerald: Velký Gatsby

Francis Scott Fitzgerald: Velký Gatsby

Mělník, Střední Čechy
19.5.
Peter Wohlleben: Slyšíš, jak mluví stromy?

Peter Wohlleben: Slyšíš, jak mluví stromy?

Mělník, Střední Čechy
16.5.
12.12.
Tradiční farmářské trhy na zámku Doudleby nad Orlicí

Tradiční farmářské trhy na zámku Doudleby nad Orlicí

Doudleby nad Orlicí, Královéhradecko