Lázně a wellness celá ČR

Lázně, wellness, odpočinek – kdo by po nich občas nezatoužil? Portál Kudy z nudy nabízí velký výběr z nejlepších českých lázní, wellness zařízení a aquaparků. K tomu vám poskytneme i tipy na rozmanité akce v lázeňských městech, originální zážitky i doporučení, co lze vidět v okolí.

Lázně čekající na titul UNESCO

Lázeňská města jsou krásná; to ví každý, kdo někdy navštívil Františkovy Lázně, Karlovy Vary a Mariánské Lázně, tři pověstné vrcholy západočeského lázeňského trojúhelníku. Víte, že nyní se zmíněné lázně společně s lázněmi Luhačovice a dalšími slavnými lázeňskými městy Evropy ucházejí o prestižní titul památek UNESCO? Kromě starých tradičních míst nabízíme i nová zařízení, akce v čele s každoročním zahájením lázeňských sezon a zajímavé expozice. Co byste řekli třeba prohlídce Jan Becher Muzea, kde ochutnáte slavný bylinný likér Becherovka?
 

Odpočinek od všedních dnů

Díky nabídkám wellness hotelů a se spoustou programů a procedur ani nemusíte jezdit do lázní. Inspiraci v alpských zemích našla řada horských hotelů, kde můžete ze zasněžených svahů zamířit přímo do sauny nebo bazénu. Příkladem může být Wellness Hotel Vistaresortu Dolní Morava či Wellness Hotel Frymburk v dosahu Skiareálu Lipno. Wellness zimní dovolenou si můžete dopřát také v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích, v Miura hoteluČeladné či ve wellness hotelu Orea Resort Horizont v Železné Rudě.
 

Skvělé aquaparky

K dobrému aquaparku patří i wellness služby. Zklamaní rozhodně nebudete v těch největších, tedy Aquaparku Čestlice – Aquapalace Praha a v Aqualandu Moravia na břehu Novomlýnských nádrží. Unikátní spojení regenerace, odpočinku a blahodárné termální vody nabízí termální park Termály Velké Losiny a také Aquaforum, svět vody a relaxace ve Františkových Lázních. Vodní radovánky můžete s wellness programy a další zábavou skvěle kombinovat i v libereckém aquaparku Babylon


Kudy z nudy nabízí velký výběr z nejlepších českých lázní a lázeňských zařízení...

Celý popis
Poznejte česká lázeňská nej
20. únor 2020 14:00

Poznejte česká lázeňská nej

Teplice
Dny se již sice prodlužují, ale počasí není stále nic moc a mnozí z nás začínají po zimních depresích trpět jarní únavou... Jak se rychle dostat do formy? Užijte si hýčkání v lázních těch nejzvučnějších jmen! Tipy na lázně oplývajícími nejrůznějšími "nej" vám třeba dodají trochu inspirace, kam vyrazit a dopřát vašemu tělu odpočinek a rekonvalescenci po dlouhé zimě.

Akce

3.1.
30.12.
Večerní prohlídky po Zoo Praha

Večerní prohlídky po Zoo Praha

Praha, Praha
3.3.
8.3.
Festival otrlého diváka

Festival otrlého diváka

Praha, Praha
3.3.
Expediční kamera v Jihlavě

Expediční kamera v Jihlavě

Jihlava, Vysočina
3.3.
Diashow Martina Loewa

Diashow Martina Loewa

Mladá Boleslav, Český ráj