Úvod > Co chcete dělat? > Lázně Klimkovice – relaxační, lázeňské a wellness pobyty a procedury
Lázně Klimkovice - relaxační, lázeňské a wellness pobyty a procedury
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Lázně a wellness

Lázně Klimkovice – relaxační, lázeňské a wellness pobyty a procedury

Sanatoria Klimkovice jsou lázně oblíbené pro své blahodárné léčebné účinky, jejímž základem je mimořádný přírodní léčebný zdroj – třetihorní, vysoce koncentrovaná jodobromová solanka.
Navštivte Sanatoria Klimkovice a vyzkoušejte účinky jedinečné třetihorní mořské vody s dvojnásobným obsahem solí ve srovnání s vodou mořskou. A nejen to, těšit se můžete na wellness, masáže, bazén a mnoho dalších procedur. Lázně nabízí klasické léčebné pobyty, tematicky zaměřené krátkodobé a víkendové pobyty i jednotlivé procedury a dárkové poukázky. Samozřejmostí je kvalitní gastronomie, komfortní ubytování a pestrá nabídka volnočasových aktivit.

Atraktivní lokalita a unikátní léčivý zdroj činí ze Sanatorií Klimkovice nevšední místo, kde můžete znovu nalézt zdraví, klid a harmonii.
 
Lázeňský areál skýtá široké možnosti sportovního vyžití a relaxace. Součástí parku, s nezapomenutelným výhledem na panorama Beskyd, jsou venkovní koupele, Harmonizační chodník, minigolf nebo workoutové hřiště. Přilehlý bezbariérový Lesní park s naučnou stezkou a herními prvky je ideálním místem pro odpočinek, procházky i dětské hry. Množství turistických cílů, stezek a cyklotras vybízí k výletům do okolí.
 
Celý komplex je plně bezbariérový.
Lázně poskytují léčebně-rehabilitační péči dospělým i dětem s nemocemi pohybového aparátu, neurologickými a gynekologickými nemocemi, onemocněními oběhového systému a s poruchami látkové výměny.

Unikátní léčebnou metodou v Klimkovicích je tzv. KlimTherapy, která pomáhá při poškození mozku. Je určena pacientům po cévní mozkové příhodě, u nichž už jiné postupy nepřinášejí zlepšení. Může pomoci lidem, kteří mají potíže s hybností končetin i s řečí. Metodu vyvinuli odborníci v USA a lázně ji zavedly jako první v Evropě.
Zobrazit více

Provozovatel

Sanatoria Klimkovice

Hýlov 24
742 84 Klimkovice
Tel.:
+420 556 422 106
Tel.:
+420 800 229 228
Email:
info@sanklim.cz
WWW:
www.sanatoria-kli...
GPS:
49,804923 18,097315
 
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Garni VŠB

Hotel Garni VŠB

Ostrava, Severní Morava a Slezsko
Zámek Poruba v Ostravě

Zámek Poruba v Ostravě

Ostrava, Severní Morava a Slezsko
Cokafe Poruba

Cokafe Poruba

Ostrava, Severní Morava a Slezsko
Restaurace U Jarošů

Restaurace U Jarošů

Ostrava, Severní Morava a Slezsko