Úvod > Co chcete dělat? > Aqualand Moravia Pasohlávky - místo, kde léto nikdy nekončí
Aqualand Moravia Pasohlávky - místo, kde léto nikdy nekončí
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto

Aqualand Moravia Pasohlávky - místo, kde léto nikdy nekončí

Letní sporty
V Pasohlávkách najdete nejmodernější aquapark v České republice - 14 bazénů, 20 tobogánů, 24 saun a procedur ve Forum Romanum Wellness a restaurace Imperium s bohatým výběrem jídel. Užijte si vodní radovánky v krásné krajině Pálavských vrchů v Pasohlávkách, jen 20 minut od Brna.

Aqualand Moravia je nejmodernějším aquaparkem s největším počtem zastřešených atrakcí v České republice. Aqualand Moravia vyslyšel přání zákazníků a zrealizoval na konc roku 2017 výstavbu dvou nových termálních bazénů s výhledem na Pálavu, které mají teplotu 37 stupňů Celsia! Bazény Romulus a Remus najdete ve venkovním geotermálním bazénu a můžete je využívat celoročně a užít si tak i v zimě nádherný výhled na zasněženou Pálavu. 

Jen 20 minut jízdy od Brna, na břehu Novomlýnských nádrží a na místě původních římských lázní, najdete 20 tobogánů, 14 bazénů, 24 saun a procedur. Mezi největší lákadla parku patří tobogány Abbys a Boomerango, které jsou raritou ve střední Evropě. Dále si zde můžete užít U-Wave, Supercrater, Wild River nebo Yellow Crash. Dětem jsou určené dětské bazény a skluzavky, užijí si také v bazénu s atrakcemi, kde mají k dispozici skákadla, šplhací sítě nad vodou, bublinkovače nebo chrliče.

Milovníky relaxace pak potěší 24 saun a procedur ve wellness centru Forum Romanum. Vyznavači relaxace se mohou těšit také na solnou nebo aroma lázeňsolnou prohřívárnu, balneo vany nebo ledovou studnu s ledovou tříští, která slouží k atraktivnímu ochlazování těla v rámci saunové procedury. Pro relaxační bazény a wellness procedury se využívá voda s vysokým obsahem sirovodíku a minerálních látek z geotermálního vrtu Mušov dosahující teploty až 46°C.

Občerstvení zajišťují bary, restaurace Imperium, kavárna Coffeeland a venkovní provozy s občerstvením. K parkování je k dispozici uzavřené parkoviště, které je pro návštěvníky aquaparku zdarma. 

Z Brna až před brány aquaparku i zpět se dostanete každý víkend pohodlně linkou 105. Navíc večerní spoj Aqualandu Moravia do Brna ve 21:13 jezdí nejen o víkendu, ale každý den. Nastoupit na Aquabus můžete v Brně například na Zvonařce nebo na zastávce Ústřední hřbitov. 

Celý popis
Naposledy změněno: 8. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí