Úvod > Co chcete dělat? > Wellness Hotel Vista v Dolní Moravě

Wellness Hotel Vista v Dolní Moravě

Lázně a wellness
Nový wellness a congress hotel Vista je součástí sportovně-rekreačního resortu Dolní Morava v nedotčené horské přírodě na úpatí Králického Sněžníku.
Hotel Vista se nachází na severozápadních svazích vrchu Slamník, na konci obydlené části obce Dolní Morava pod Králickým Sněžníkem. Hotel má celkem 106 pokojů s balkonem a nádherným výhledem, k dispozici jsou pokoje typu rodinné apartmá, pokoje s možností přistýlky, prezidentský apartmán, executive pokoje a suite.

Rozsáhlé wellness centrum, které se nachází ve spodní části hotelu a ve druhém podzemním podlaží, nabízí široké spektrum relaxačních a regeneračních procedur. Součástí wellness vybavení hotelu je bazén, vířivka, saunový ráj, široká nabídka masáží, zábaly, rehabilitační, detoxikační a jiné wellness procedury. Mezi nejnavštěvovanější procedury patří turecké lázně, tzv. hamam, rasul - tělový peeling marockými jíly spolu s léčebnou terapií v parní lázni. Specialitou jsou originální jávské masáže.

Nudit se zde nebudou ani děti. Ty jistě ocení velkou dětskou hernu s oblíbenými chacha boxy. Do budoucna se plánuje rovněž spuštění nejrůznějších animačních programů pro nejmenší.

Wellness hotel Vista není určen pouze pro rodinnou dovolenou. Je vhodný i pro pořádání nejrůznějších firemních akcí, teambuildingů, večírků pro zaměstnance nebo firemní partnery. Nabízí totiž kongresové a konferenční prostory až pro 350 účastníků včetně veškerého vybavení, zázemí a služeb. Celoročně lze tedy využívat bowlingové dráhy, golfový simulátor s 60 světovými hřišti, špičkově vybavené fitness centrum, sál na skupinové aktivity, venkovní tenisové kurty s osvětlením a možností přizpůsobení na volejbal či malou kopanou.

Resort Dolní Morava nabízí návštěvníkům celoroční vyžití. Mezi nejoblíbenější aktivity patří v zimě lyžování na více než 7 km sjezdovek, dětský ski park, běžkování, 2,5 km dlouhá osvětlená sáňkařská dráha, Apré ski bar, restaurace s místními specialitami, osvětlená bobová dráha s celoročním provozem, v létě pak lanový park, hřiště na DiscGolf, dobrodružná věž s horolezeckou stěnou a obří tandemovou houpačkou, tenis, letní provoz lanovky a mnoho dalších aktivit.
Celý popis
Naposledy změněno: 29. 1. 2020
21.8.
22.8.
Cihelna 2020 v Králíkách

Cihelna 2020 v Králíkách

Králíky, Východní Čechy
22.2.
23.2.
JeLyMan - Jesenický lyžařský maraton

JeLyMan - Jesenický lyžařský maraton

Staré Město, Střední Morava a Jeseníky
1.2.
15.3.
Jarní prázdniny v termálním parku v srdci Jeseníků

Jarní prázdniny v termálním parku v srdci Jeseníků

Velké Losiny, Střední Morava a Jeseníky

Ubytování a restaurace v okolí

Apartmán Cardovi v Dolní Moravě

Apartmán Cardovi v Dolní Moravě

Dolní Morava, Východní Čechy
Piknik či letní grilování na Dolní Moravě

Piknik či letní grilování na Dolní Moravě

Dolní Morava, Východní Čechy
Chata U Slona v Dolní Moravě

Chata U Slona v Dolní Moravě

Dolní Morava, Východní Čechy