Úvod > Co chcete dělat? > Wellness Hotel Vista
Wellness Hotel Vista
"> Wellness Hotel Vista "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> Wellness hotel Vista "> Bazén "> Salonky "> Pokoj "> Recepce "> Bar
+ Přidat foto
Ubytování

Wellness Hotel Vista

Wellness hotel Vista je atraktivní family hotel v horském prostředí Králického Sněžníku s pestrou nabídkou animačních programů v hotelu i nevšedního vyžití v Horském resortu Dolní Morava, který mají hosté jako na dlani.
Wellness Hotel Vista se nachází na severozápadních svazích vrchu Slamník, na konci obydlené části obce Dolní Morava pod Králickým Sněžníkem. Hotel má celkem 106 pokojů s balkonem a nádherným výhledem.

Wellness centrum, které se nachází ve spodní části hotelu, nabízí široké spektrum relaxačních a regeneračních procedur. Jeho součástí je bazén, vířivka, saunový ráj, široká nabídka masáží i beauty procedur pro děti i dospělé.

Nudit se zde nebudou ani děti. Ty jistě ocení bohaté animační programy od rána do večera, dětský svět s prolézačkami, vybavený baby svět nebo Playroom s Xboxem a autodráhou. 

Wellness hotel Vista není určen pouze pro rodinnou dovolenou. Je vhodný i pro pořádání nejrůznějších firemních akcí, teambuildingů, večírků pro zaměstnance nebo firemní partnery. Nabízí totiž kongresové a konferenční prostory až pro 350 účastníků včetně veškerého vybavení, zázemí a služeb. Celoročně lze tedy využívat bowlingové dráhy, špičkově vybavené fitness centrum, sál na skupinové aktivity nebo venkovní tenisové kurty s osvětlením a možností přizpůsobení na volejbal či malou kopanou.

Horský resort Dolní Morava nabízí návštěvníkům celoroční vyžití. Mezi nejoblíbenější aktivity patří v zimě lyžování na více než 7 km sjezdovek, dětský ski park, běžkování, 2,5 km dlouhá osvětlená sáňkařská dráha, Apré ski bary, restaurace s místními specialitami nebo největší bobová dráha ve střední Evropě s celoročním provozem. V létě pak návštěvníky láká Adrenalin Park v čele s adrenalinovou věží s horolezeckou stěnou a obří tandemovou houpačkou.
Zobrazit více
11.12.
Grand Opening resortu Dolní Morava 2021

Grand Opening resortu Dolní Morava 2021

Králíky, Východní Čechy
22.10.
23.10.
Džemfest 2021

Džemfest 2021

Šumperk, Střední Morava a Jeseníky
14.10.
7.11.
Jaromír 99     

Jaromír 99     

Šumperk, Střední Morava a Jeseníky
8.10.
16.1.
Velká muzejní herna

Velká muzejní herna

Šumperk, Střední Morava a Jeseníky

Ubytování a restaurace v okolí

Apartmán Cardovi v Dolní Moravě

Apartmán Cardovi v Dolní Moravě

Dolní Morava, Východní Čechy
Chata U Slona v Dolní Moravě

Chata U Slona v Dolní Moravě

Dolní Morava, Východní Čechy