Úvod > Kalendář akcí > ANOPA Non Stop – Nekonečná noc
ANOPA Non Stop – Nekonečná noc
"> "> "> "> "> ">
25.6.
Přidat foto
Historické a vojenské akce

ANOPA Non Stop – Nekonečná noc

Na sobotu 25. 6. je připraven bonbónek pro všechny milovníky památek: „Non Stop – Nekonečná noc“, kdy budou památky ANOPA otevřeny po celý den i noc a navštívit je tedy bude možné i ve velmi netradičním čase.
ANOPA – Asociace nestátních otevřených památek sdružuje provozovatele hradů, zámků, klášterů, poutních míst, technických památek, zahrad a dalších kulturních památek, které jsou v jiném než státním vlastnictví a jsou v pravidelném režimu zpřístupněny pro veřejnost. Tyto památky, přestože nejsou přímo státním vlastnictvím, tvoří nedílnou součást národního kulturního dědictví. Hlavním motivem pro založení asociace nestátních otevřených památek byla především potřeba společné platformy, která má hájit jejich společné zájmy.
 
Členy asociace jsou tyto památkové objekty: Zámek Brandýs nad Labem, Zámek Červený Hrádek u Jirkova, Chvalský zámek Praha, Zámek Karlova Koruna, Hrad Kašperk, Zámek Kladno, Hrad Kost, Zámek Kroměříž, Hrad Ledeč nad Sázavou, Letohrádek Mitrovských Brno, Zámek Loučeň, Zámek Náměšť na Hané, Hrad Orlík u Humpolce, Hrad Pecka, Zámek Rosice, Zámek Řitka, Hrad a zámek Staré Hrady, Hrad Svojanov, Sklárna Tasice, Synagoga Turnov, Hrad Valdštějn, Hrad Vildštejn Skalná, Zámek Zruč nad Sázavou a Zámek Žďár nad Sázavou.

Provozovatel

Asociace nestátních otevřených památek, z. s.

Sněmovní náměstí 1
767 01 Kroměříž
Tel.:
+420 602 397 589
Email:
anopa@asociacepam...
WWW:
https://www.asoci...
GPS:
49,300410 17,393536
 
 

Časová náročnost

4,0 hodiny