Úvod > Co chcete dělat? > Čokoládovna Yesterka v Kroměříži
Gurmánská turistika

Čokoládovna Yesterka v Kroměříži

Čokoládovna Yesterka vyrábí čokoládové pralinky ručně a za pomoci prvotřídních tempírek v Kroměříži od roku 2015. Používá se zde pouze prvotřídní belgická čokoláda Callebaut, která je vyrobena jen z nejlepších kakaových bobů.
Díky poctivé ruční výrobě a technologii, jsou pralinky čokoládovny Yesterka krásně lesklé. V kombinaci s velmi kvalitními formami, mají úžasně tenkou skořápku. Následně se pralinky plní nejrozmanitějšími ganážemi, tedy náplněmi, které si zde cukráři sami vymýšlí. Garantují vám tak jejich jedinečnou chuť. Vzájemně snoubí chutě a vůně bylinek, ovoce a koření z celého světa s pravou čokoládou.

Nepoužívají se zde žádné konzervanty, zvýrazňovače chutí, či barviva. Veškerá výroba je v malých sériích, tak aby o všechny pralinky bylo skvěle postaráno a byly vždy čerstvé.

Sami si můžete zvolit způsob balení, zda vám pralinky či čokoládu zabalí do sáčku, krabičky s mašlí, nebo jinak dle vašich přání. Umí tu také vyrábět specifické tvary a loga z čokolády, vhodné např. pro propagační či děkovné účely vážených společností. Cukráři používají výrobky pouze prvotřídní belgické firmy Callebaut, jejíž čokoláda je vyrobena jen z nejlepších kakaových bobů. Obsahuje pouze ty skutečné suroviny, které pravá čokoláda skutečně má. Kakaovou hmotu, kakaové máslo, vanilku a cukr.

Ubytování a restaurace v okolí

Pivovar Černý Orel

Pivovar Černý Orel

Kroměříž, Zlínský kraj
Hotel a hostel U Zlatého kohouta

Hotel a hostel U Zlatého kohouta

Kroměříž, Zlínský kraj
Restaurace Radniční sklípek Kroměříž

Restaurace Radniční sklípek Kroměříž

Kroměříž, Zlínský kraj