Úvod > Kalendář akcí > Ples v Opeře 2016
Ples v Opeře 2016
"> "> "> "> "> ">
6.2.
7.2.
+ Přidat foto
Společenské akce

Ples v Opeře 2016

Kdy 6. únor 2016 20:007. únor 2016 2:00
Tým techniků opět vymění 364 sedadel přízemí Státní opery Praha za speciální taneční parket a parter Státní opery v Praze téměř přes noc přemění v taneční sál. Tato proměna se v neorokokovém interiéru pražského operního domu udává pouze při jediné příležitosti – Plesu v Opeře.
V budově Státní opery na vás čeká bohatý a oslnivý program, zahrnující ceremoniál s úryvky operních árií, hudební produkci orchestru Státní opery Praha, akrobatická vystoupení špičkových artistů, taneční sekvence či pěvecká vystoupení es naší i světové hudební scény.
 
Celá akce je také unikátním gastronomickým zážitkem, neboť na přípravě speciálního menu se podílejí ty nejlepší cateringové společnosti. Zaměření podávaných chodů se každoročně upravuje dle tématu aktuálního ročníku. Noblesa a honosnost celé akce samozřejmě přitahuje společenskou smetánku, z jejíhož středu zde můžete potkat přední politiky, zpěváky, herce, modelky či další známé osobnosti. Výjimečnosti akce samozřejmě odpovídá i náležitě vysoké vstupné, jehož hodnota dosahuje až několika tisíc korun. Patříte-li tedy mezi milovníky luxusu a celebritami prošpikovaného společenského dění, nenechte si další ročník Plesu v Opeře ujít, vždyť jeho hlavní hvězdou se můžete stát právě vy!
Zobrazit více
Naposledy změněno: 22. 7. 2020