Úvod > Co chcete dělat? > Ryu Sushi Fusion Kitchen Praha
Gurmánská turistika

Ryu Sushi Fusion Kitchen Praha

Vyznáváme fusion kuchyni, díky které vám bude pohledem na váš talíř přecházet zrak. Najdete u nás asijské speciality jako sushi, pho bo nebo poke bowls.

Jsme asijská fusion restaurace sídlící v centru Prahy. Na životem pulzující Vinohradské ulici. Vznikli jsme v roce 2020. Jsme batoletem mezi pražskými restauracemi, ale jak už to bývá, rosteme jak z vody. Vděčni jsme pokaždé, když je někdo svědkem našeho růstu. A vděčni jsme také v momentě, kdy jsme jej díky našim pokrmům a specialitám učinili šťastným.

Naše menu je široké, jako sama Asie. Z menu na vás koukají polévky (misu, sakana, tom kha gai nebo mien ga). Předkrmy jako edamame, gyoza, nem cuon tom, ebi furei nebo sake tataki si přímo říkají o vyzkoušení. Z hlavních pokrmů se můžete těšit na thai curry, mien chay, udon noodles, yaki udon nebo pad thai. Většinu pokrmů nabízíme v pěti variantách – s tofu, kuřecím, kachní, hovězím masem nebo krevetami.

Pokud přijdete na polední či večerní menu, určitě byste neměli vynechat tradiční bún bò nam bô, ramen, pho tron nebo mien xao. 

Ubytování a restaurace v okolí