Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Esplanade Praha
Ubytování

Hotel Esplanade Praha

Pětihvězdičkový Hotel Esplanade Praha byl otevřen 19. července roku 1927 a od té doby nabízí všem hostům jen ty nejlepší služby. Budova hotelu se nachází v těsné blízkosti Státní opery a Václavského náměstí. Součástí hotelu je i vynikající restaurace.
V samém centru Prahy, pouhých pár kroků od Václavského náměstí a v těsné blízkosti Státní opery, se nachází Hotel Esplanade Praha v pseudosecesním stylu. Je vyhledáván pro své klidné a tiché prostředí a vysokou kvalitu poskytovaných služeb.

Hotel Esplanade Praha nabízí 74 pokojů, v každém z nich naleznete minibar, televizor se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou a možnost připojení k WiFi, k dispozici je bezpečnostní schránka. Všechny pokoje a společenské místnosti jsou vybaveny proti požárními detektory a kartovým zámkovým systémem. Každý pokoj je plně klimatizován a vybaven klasickým elegantní nábytkem z ušlechtilých druhů dřeva, který byl vyroben speciálně pro náš hotel. Prostorné koupelny jsou obloženy mramorem Carara, dovezený přímo z Itálie. Vyberte si prosím z naší nabídky pokojů.

Chvíle pohody lze strávit ve stylové kavárně, v letním období s venkovní terasou, a to s celodenním provozem. Prvotřídní Francouzská restaurace nabízí obědy a večeře mezinárodní i typicky české kuchyně s bohatým výběrem nápojů. Restaurace je otevřena každý den od 6:30 do 10:30 a 12 do 22 hodin. Elegantní noční Est Bar s klubovým prostředím je připraven pro příjemné zakončení úspěšného dne či posezení po procházce večerní Prahou.

Provozovatel

Hotel Esplanade Praha, a.s.

Washingtonova 1600/19
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 224 501 111
Email:
esplanade@esplana...
WWW:
www.esplanade.cz
GPS:
50,081825 14,432015
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
 

Vstupné

Poznámka:Cena za pokoj cca 2500 Kč/noc.

 

Časová náročnost

12,0 hodin