Úvod > Aktuality > Ples v opeře otevře tanec Sotiropulosové s vítězem Stardance
Již celkem po desáté vymení tým techniku 364 sedadel prízemí Státní opery Praha za speciální tanecní parket a parter Státní opery v Praze
"> Již celkem po desáté vymení tým techniku 364 sedadel prízemí Státní opery Praha za speciální tanecní parket a parter Státní opery v Praze "> Magie nocní Prahy "> Na parketu Státní opery se k nim pripojí také Tereza Maxová, modelky Pavlína Nemcová a Renata Langmannová, Emma Smetana, Gábina Partyšová, olympionik Jaroslav Kulhavý a další známé tváre
Životní styl

Ples v opeře otevře tanec Sotiropulosové s vítězem Stardance

  • Vydáno2. února 2013
Tonia Sotiropulosová, kráska řeckého původu známá z poslední bondovky Skyfall bude dnes čestným hostem jubilejního desátého Plesu v opeře v historické budově Státní opery v Praze. Agenta 007 Daniela Craiga tentokrát vymění za vítěze soutěže Stardance Jana Ondera a společným tancem ples zahájí.
Akce bude podle pořadatelů oslavou opery jako žánru a hosty uvede přímo do děje slavné La Traviaty, od jejíž premiéry letos uplyne 160 let. Jako hold Verdimu bude celé menu laděné do italské kuchyně.
 
Na plesu mimo jiné vystoupí také světová sopranistka Adriana Kohútková a slovenský tenor Peter Berger. V baletním duetu se představí také první sólisté Vídeňské státní opery, primabalerína Nina Poláková a Roman Lazík. Slavnostním plesovým večerem bude provázet Marek Eben.