!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Mystic Temple - hedvábný dotek mystického snění

Mystic Temple - hedvábný dotek mystického snění

Lázně a wellness
Mystic Temple, Body care studio – největší palác thajských masáží, kosmetických a kadeřnických služeb s nezapomenutelnou atmosférou vám nabízí příjemný odpočinek, uvolnění celého těla a vyrovnanost ducha.
Vítejte ve světě Mystic Temple, kde čas je jen pojem a rovnováha s harmonií je cestou k vašemu "Já"… Body care studio Mystic Temple vám v mystickém prostředí nabízí nevšední relaxační zážitky thajských a indonéských masáží včetně kosmetického ošetření. Jedná se o mimořádně designovaně vytvořené místo relaxace, klidu a pohody s rozšířenou nabídkou sauny a vířivky!

Kosmetické služby s přípravky Darphin a Thalgo, manikúru a pedikúru, kadeřnictví s kosmetikou Wella SP, Laserový systém Deka Smartepil LS, který je možno používat nezávisle na ročním období a také laserové systémy Lascare k biologickému omlazení pleti, solárium Ergoline. Nabízíme také dárkové certifikáty, jako vhodný dárek pro vás, přátelé i blízké.

Přijďte si vyzkoušet naše poslední novinky – Queen of Egypt (mystérium starověkého Egypta na dosah vaší ruky) a Rituál Candle (rituální smyslová aromamasáž).
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 10. 2019