Úvod > Kalendář akcí > Cyklobus Český Les 2019

Cyklobus Český Les 2019

Kdy 27. duben 2019 - 29. září 2019 Sportovní akce
Oblíbený Cyklobus Český les vyjíždí již po jedenácté. Všichni milovníci krásné přírody spojené s pěší nebo cykloturistikou se mohou těšit na zachovaný výsoký standard nabízených služeb a systém rezervací včetně možnosti předprodeje.
Z Plzně se tak dostane naším autobusem přímo do nitra Českého lesa s cílovou zastávkou v Přimdě.
  • Autobus vyjede z Centrálního autobusového nádraží v Plzni vždy v 8:00 hodin, do Přimdy v nadmořské výšce 700 metrů dorazí v 10 hodin a 15 minut.
  • Nazpět do západočeské metropole pojede znovu již z Přimdy, a to v 16:50 s příjezdem do Plzně okolo 19 hodiny.Pro cestující s malými dětmi nabízíme bezplatné dovozné pro dětské složitelné kočárky, skládací dětský přívěsný vozík za jízdní kolo a jízdní kola pro děti do 6 let.

Autobus s vlekem pro jízdní kola tzv. Cyklobus Český les jezdí až po 100 kilometrů dlouhé trase do oblasti Bělé nad Radbuzou a Přimdy, a to v období od 27. dubna do 29. září 2019.
Pravidelná linka z Plzně přes Nýřany, Zbůch, Stod, Horšovský Týn, Poběžovice a Hostouň do Bělá nad Radbuzou, Železné a Přimdy bude v provozu každou sobotu, neděli a státní svátek. Optimální turistické spojení západočeské metropole s Horním Chodskem a CHKO Český les.
Cestujícím s jízdními koly bude k dispozici vlek pro minimálně 24 kol. V klimatizovaném autobuse ovšem naleznou dostatek místa i pěší turisté či běžní cestující mezi jednotlivými zastávkami na trase linky.

Po trase cyklobusu se nachází mnoho zajímavých turistických míst. Koncový úsek pak přímo projíždí středem Chráněné krajinné oblasti Český les s velmi zachovalým přírodním prostředím.

Jízdní řád cyklobusu:
440444 Plzeň-Horšovský Týn-Bělá nad Radbuzou-Přimda
Jezdí od 27. 4. do 29. 9. 2019 v sobotu, neděli a státní svátek.
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 4. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Jitka Hlinková v Plzni

Penzion Jitka Hlinková v Plzni

Plzeň 4, Plzeňsko a Český les
Prohlídka pivovaru Gambrinus

Prohlídka pivovaru Gambrinus

Plzeň, Plzeňsko a Český les