Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Na Spilce – tradiční pivovarské místo
Restaurace Na Spilce - tradiční pivovarské místo
"> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Gurmánská turistika

Restaurace Na Spilce – tradiční pivovarské místo

Restaurace vyniká bohatou nabídkou jídel jak tradiční české kuchyně, tak i specialit k pivu a hlavně výborně ošetřeným pivem Pilsner Urquell.
Restaurace Na Spilce je známa jako tradiční pivovarské místo, které si uchovává vysokou kvalitu služeb ve stylovém prostředí. Restaurace se nachází na nádvoří Plzeňského Prazdroje v prostorách bývalého kvasného sklepa, tzv. spilky, přímo v areálu pivovaru. Restaurace byla otevřena v roce 1992 při příležitosti 150. výročí založení plzeňského pivovaru

V nabídce restaurace jsou jídla tradiční české kuchyně a vybrané speciality k pivu a hlavně výborně ošetřené pivo Pilsner Urquell. Pravidelně se zde pořádají gastronomické i hudební akce. Po celý rok navíc k dobrému jídlu a pití každou středu od 18.30 orchestr p. Žákovce k tanci a poslechu. Kapacita restaurace je 550 míst, v letních měsících přijde vhod příjemné posezení v zahradní pivnici.

V restauraci Na Spilce je možné objednat si speciální menu "Sněz a vypij co můžeš!" V paušálním poplatku 399 Kč na osobu je po dobu 3 hodin zahrnuto pivo Prazdroj 12°, které si hosté čepují sami, dále pečená masa dle denní nabídky, např. pečená kuřata, vepřová kolena, uzená krkovice a žebírka, marinovaná kuřecí křidélka... apod. a pečivo. Nabídka platí pro čtyři a více osob. Nutno objednat 1 den předem.

Ubytování a restaurace v okolí