Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Wellness Gondola
Hotel Wellness Gondola
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Hotel Wellness Gondola

Hotel Restaurace Wellness Gondola se nachází ve středu města Plzně, ale přitom v klidném prostředí. V Gondole najdete vše, co očekáváte od hotelu pro příjemný rodinný výlet, obchodní cestu, setkání s přáteli po letech, zkrátka pro všechny aktivity, které vyžadují kvalitní ubytovací servis a zázemí.
Přímo pod plzeňským náměstím Republiky, několik kroků od významných historických památek i obchodní zóny města Plzně, s ideálním napojením na veřejnou dopravu, stojí čtyřhvězdičkový hotel Gondola, který je připraven poskytnout vám vysoký standard služeb ubytovacích, stravovacích i obchodních.

Hotel má k dispozici 20 klimatizovaných pokojů (2 jednolůžkové a 18 dvoulůžkových, z toho 12 double a 6 twin), které jsou vybaveny vlastní koupelnou (se sprchovým koutem nebo vanou) s WC, televizorem s dálkovým ovládáním a satelitním příjmem, rádiem, přípojkou na internet (pevná nebo WiFi), telefonem s přímou volbou a minibarem. Před hotelem je parkoviště vyhrazené pro hotelové hosty. Pro maximální spokojenost hostů zajišťuje hotel 24hodinový room service, praní prádla, sekretářské služby, nabízíme též rezervace vstupenek na kulturní a sportovní akce. Hosté mají možnost využití přístupu na internet zdarma a samozřejmostí je zajištění jejich mobility prostřednictvím smluvní taxislužby.

K hotelu patří velice příjemná, klidná a útulná Restaurace Gondola (kapacita 30 míst) s víceúčelovým sálem Venezia (100 míst), která nabízí velký výběr jídel tradiční české i mezinárodní kuchyně, zejména kuchyně středomořské. Dle požadavků zákazníka jsme schopni sestavit jakékoli menu od klasické české kuchyně přes italskou až po mezinárodní. Na vinném lístku si můžete zvolit některá z pečlivě vybíraných vín české (respektive moravské) provenience nebo ochutnat vína francouzská, chilská či australská.

Součástí hotelu je také Wellness centrum Gondola , které nabízí jedinečnou možnost rozšířit a obohatit váš pobyt či návštěvu restaurace o relaxaci těla i ducha v útulném a zcela privátním prostředí relaxačního centra. Ať se již rozhodnete využít whirlpool nebo saunu či oboje, vždy budete mít k dispozici komfortní zázemí odpočívárny, šatny a dalšího příslušenství, jakož i výhody pohodlného ovládání všech zařízení s možností přivolání obsluhy.
Zobrazit více

Provozovatel

Hotel Wellness Gondola

Pallova 12
301 00 Plzeň
Tel.:
+420 377 994 211
Email:
recepce@hotelgond...
Skype:
hotelgondola
WWW:
www.hotelgondola.cz
GPS:
49,747462 13,381715
 
Region:
Plzeňský kraj
Oblast:
Plzeň a okolí
Město:
Plzeň
 

Vstupné

Cena: 2 390 Kč

Poznámka:Dvoulůžkový pokoj: 2390 Kč/pokoj.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Aberdeen Angus Steak House Plzeň

Aberdeen Angus Steak House Plzeň

Plzeň, Plzeňský kraj
Šenk Na Parkánu

Šenk Na Parkánu

Plzeň, Plzeňský kraj
Restaurace U Mansfelda

Restaurace U Mansfelda

Plzeň, Plzeňský kraj