!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Reprezentační ples sester aneb Sestry na sál! – zrušeno
Reprezentační ples sester aneb Sestry na sál! - zrušeno
">
25.3.
26.3.
+ Přidat foto
Společenské akce

Reprezentační ples sester aneb Sestry na sál! – zrušeno

  • 25. březen 2022 19:3026. březen 2022 2:30
Reprezentační ples sester nazvaný "Sestry na sál!" proběhne 25. března 2022 již tradičně v paláci Žofín. Celým večerem bude provázet Marcela Augustová a Vojta Bernatský. Současně účastníci plesu rozhodnou svým hlasem o tom, která z finalistek získá titul Sestra sympatie plesu.
Na 11. ročníku reprezentačního plesu sester se setkají nejen sestry, lékaři a plesoví nadšenci, ale v rámci bohatého programu vystoupí také Karel Vágner a jeho hosté Stanislav Hložek, Heidi Janků a Petr Rezek se svými hity ze zlatých 80. let. V Hlavním sále vám dále zahraje The Party Band, v Malém sále cimbálovka Grajcar a po půlnoci DJ Sunface.

Celým večerem bude provázet Marcela Augustová a Vojta Bernatský. V průběhu plesu proběhne desátý, jubilejní ročník soutěže Sestra sympatie, kterou zvolí porota složená z významných osobností nejen z oblasti zdravotnictví. Na oslavu 10. jubilea soutěže si hosté užijí drinky do půlnoci zdarma (pivo, víno, nealko) a tombolu.

 
Zobrazit více