!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Suterén na Novém Městě v Praze

Restaurace Suterén na Novém Městě v Praze

Gurmánská turistika
Restaurace s moderní českou gastronomií a širokou sezonní nabídkou vynikajících specialit nabízí také obědové menu. Restauraci naleznete v secesním domě, který je zapsán na seznam UNESCO. V nabídce nechybí ani speciální degustační menu.
Restaurace Suterén na pražském Novém Městě je moderní restaurace zaměřená na mezinárodní kuchyni, se specializací na sezónní receptury z místních čerstvých dostupných surovin. Interiér sestává ze tři velmi ambientních místností s klubovou atmosférou o celkové kapacitě 25 míst. Samozřejmostí je i to,že restaurace Suterén je zcela nekuřácká. Přes léto se zde také nabízí posezení na příjemné zahrádce ve vnitrobloku.

Chcete-li si vychutnat všechny kulinářské finesy, které nabízí zdejší kuchyně, pak můžete využít speciální Degustační menu, které je složeno z několika malých a chuťově pestrých chodů. Menu se obměňuje každý den, podle toho, jaké sezónní a zcela čerstvé suroviny jsou právě k dispozici.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 10. 2019