!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Žofín Garden na Slovanském ostrově

Restaurace Žofín Garden na Slovanském ostrově

Gurmánská turistika
Restaurace Žofín Garden je jednoduše oáza klidu - kouzelné prostory vytápěné zahradní restaurace s výhledem na Vltavu vám umožní strávit báječné chvíle přímo v parku. Grilované pokrmy zde připravují po celý rok v otevřené kuchyni, která je součástí zahrady.
Na Slovanském ostrově na Vltavě se pořád něco děje, je to zelená oáza pohody a skvělé gastronomie v centru Prahy. Celé léto mohou hosté trávit venku v nádherném prostředí zastřešené venkovní restaurace mezi palácem Žofín a romantickým altánkem. V zimě zde ochutnáte českou kuchyní inspirované lokální a sezónní menu v krásných historických prostorách paláce. Na malé i velké personál restaurace myslí v každém ohledu, jak na pravidelných nedělních brunchích, tematických akcích, tak i na stálém menu. Dětský koutek plný smíchu a her je již neodmyslitelnou součástí velkorysého prostoru restaurace i celkově uvolněné atmosféry.

V restauraci Žofín Garden v čele s vždy dobře naladěným Tomášem Větrovcem vás personál uvítá vždy s radostí. Stavte se na skleničku dobrého moravského vína nebo si nechte namíchat nějaký exotický koktejl. Menu pro vás s citem ladí a sestavuje šéfkuchařka Stáňa Marková. Již tradiční žofínský hamburger, steak z mladého býčka v marinádě z uzených chipotles a zázvorového medu, jehněčí špíz...to jsou letní chutě Slovanského ostrova z grilu. Mezi dobrotami pro děti najdete bruschettu s farmářskými kuřecími prsíčky, grilovaná farmářská kuřecí prsíčka s máslovými bramborami ale i tradiční řízečky s hranolkami. Milkshakes i smoothies z čerstvého ovoce osvěží děti i dospělé. Speciality z místního grilu se však neobejdou bez báječného českého točeného piva.

V neděli si pospěte, nikam nespěchejte. V Řofín Garden je již vše hotovo, a tak je vyhlášený brunch s bohatým bufetem i programem pro děti již v plném proudu. Přijďte se pobavit a užít si neděli společně s rodinou i přáteli. Každou neděli od 11 do 15 hodin.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 10. 2019