!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Zážitková karta Toulavka
Zážitky

Zážitková karta Toulavka

Prožijte řadu nezapomenutelných chvil s rodinou, přáteli i single, v létě, v zimě, pěšky, autem, na kole, na lodi i na lyžích. Stačí vytáhnout z kapsy Toulavku a na více než 50 místech získáte zajímavý bonus nebo slevu.
Toulavku získáte po složení zálohy 100 Kč na libovolném místě, které kartu distribuuje. Kartu zde můžete vrátit a zálohu obdržíte zpět. Seznam výdejních míst naleznete na webových stránkách.

Toulavkou se k získání bonusu či slevy stačí prokázat na kterémkoli zážitkovém místě. Karta má neomezenou platnost, slevu nebo bonus můžete čerpat i víckrát.

Zážitková karta je přenosná. To znamená, že ji můžete půjčit kamarádovi, manželce, přítelkyni, rodičům nebo dětem. Ti potom mohou čerpat všechny výhody, které z karty plynou. Toulavka slouží zároveň jako e-skipas v lyžařském areálu Monínec. E-skipas lze nabíjet přes internet.


Co vše můžete s kartou navštívit?

  • Kozí hrádek -  zakoupení jedné vstupenky na Kozí hrádek, druhá vstupenka zdarma.
  • Skanzen Vysoký Chlumec - k zakoupení jedné plnohodnotné vstupenky druhá vstupenka do skanzenu zdarma.
  • Housův mlýn - sleva 20 % ze základní ceny vstupného do filmové zbrojnice. Jediná filmová zbrojnice v Evropě, kde můžete fotografovat i zkoušet.
  • Rozhledna Kovářka s muzeem - ke vstupu do rozhledny a muzea výklad o kovářském řemesle zdarma.
  • Zážitkový park Zeměráj - zdarma mapa k dobrodružné cestě s hledáním ztraceného pokladu. Zdarma výroba hliněného amuletu pro štěstí.
  • Golf Čertovo břemeno - bezplatný vstup na tréninkové plochy + zdarma zapůjčení golfové hole.
  • Monínec - Wellness zdarma pro ubytované v apartmánech Monínec a penzionu Monínec v období 1. 4. - 30. 11.
  • Hotel Gold Chotoviny - pro ubytované hosty mapa okolí zdarma. Při ubytování na 2 a více nocí zapůjčení kola zdarma.
  • a další


Sbírejte razítka a vyhrajte poklad!

Sesbírejte do brožury k Toulavce razítka a otiskněte je do herního plánu. Brožuru se sedmi razítky a vyplněnými údaji potom odevzdejte na kterémkoli sběrném místě nebo pošlete poštou na adresu: Toulava, Špitálské náměstí 285, Tábor 390 01. Vyhrává každý, protože všichni, kdo brožurku s razítky a osobními údaji odevzdají nebo pošlou, získávají automaticky tričko Toulava. Každá vyplněná brožurka bude zařazena do slosování o ceny.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 5. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí