Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Alcron Praha
Ubytování

Hotel Alcron Praha

Hotel Alcron nabízí ubytování ve 204 pokojích ve stylu Art Deco. K dispozici jsou i pokoje pro tělesně postižené, všechny pokoje jsou zcela nekuřácké. Možnost stravování se nabízí v michelinské restauraci Alcron a La Rotonde. Hotelový Be Bop Bar se skvělými koktejly patří mezi nejlepší bary v Praze.
Pražský hotel Alcron naleznete ve Štěpánské ulici, na Novém Městě, pouze 100 metrů od rušného Václavského náměstí a nedaleko od všech památek Starého Města. V roce 2022 zde problíhá rekonstrukce, hotel by měl dostat nové pojmenování Almanac X Prague. Rekonstrukce probíhá pod vedením vídeňské rodinné firmy WSF Group, která se stala i současným majitelem slavného hotelu.

Prostředí hotelu Alcron , které bylo restaurováno a dekorováno slavnou designérkou Marií Vafiadis ve stylu Art Deco 30. let, vám bude připadat jako most mezi minulostí a přítomností. Oslní vás hojnost skvostných detailů, vysoké stropy a starožitné osvětlení v pokojích, z nichž každý je originál, a pohodlný pobyt zajistí moderní vybavení, jako je vysokorychlostní bezdrátový internet zdarma a sauna. Všechny pokoje jsou nekuřácké a kromě vodících psů nejsou povolena žádná zvířata.

Restaurace Alcron byla již od svého otevření v roce 1932 místem vybrané kuchyně sbírající ocenění po celém světě i místem radosti a pohody při posezení s přáteli. Interiér s intimní atmosférou svíček a s krbem z třicátých let minulého století nabízí intimní posezení pro pouhých 24 hostů. Čeká na ně skvělý výběr delikátních pokrmů formou degustačních menu připravených v kreativním duchu s pečlivostí a láskou jedním z nejtalentovanějších českých šéfkuchařů Romanem Paulusem. V letech 2012-2017 restaurace každoročně získála michelinskou hvězdu, považovanou za "kulinářského Oscara".
Zobrazit více

Provozovatel

Alcron Hotel Praha (Almanac X Prague)

Štěpánská 40
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 222 820 000
Tel.:
+420 222 820 200
Email:
alcron.reservatio...
WWW:
www.alcronhotel.com
GPS:
50,080065 14,426618
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
 

Časová náročnost

12,0 hodin