Úvod > Co chcete dělat? > The Icon – ikona designových hotelů v Praze
Lázně a wellness

The Icon – ikona designových hotelů v Praze

Stylový, městský, moderní a pohodlný, novátorský a překvapující, The ICON Hotel & Lounge udává nový styl design hotelů v Praze. Zrelaxujte své tělo i duši v centru thajských masáží Zen Asian wellness přímo v hotelu.
Tým mladých designérů zde kombinoval prvky české architektury a interiérového designu s moderními směry. Výsledkem je proměna domu z 19. století v rafinovaný prostor s unikátním komfortem.

The ICON Hotel & Lounge představuje a podporuje české umělecké talenty všech směrů a forem. Celý hotelový prostor tak slouží také jako netradiční umělecká galerie s pravidelnými výstavami.

Standardní pokoje jsou vybaveny zcela přírodními ručně vyráběnými postelemi Hästens, luxusním povlečením De Witte Lietaer, připojením na internet zdarma, připojením pro iPod, biometrickým trezorem, LCD TV s DVD přehrávačem, minibarem s vybavením pro přípravu kávy a čaje na pokoji zdarma a tělovou kosmetikou Rituals.

Zen Asian Wellness, původní a nejluxusnější asijské lázně v Praze, jsou ikonou v domácích masážích a wellness programem pro hotelové hosty.

Pro pobyt bez stresu se v hotelu The ICON servíruje à la carte snídaně po celý den.

Provozovatel

The ICON Hotel & Lounge

V Jámě 6
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 221 634 100
Email:
info@iconhotel.eu
WWW:
www.iconhotel.eu
GPS:
50,080113 14,424759
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
 

Časová náročnost

2,0 hodiny