Úvod > Kalendář akcí > Birell Grand Prix Praha 2022
Birell Grand Prix Praha 2022
"> "> "> "> "> "> "> ">
3.9.
Přidat foto
Sportovní akce

Birell Grand Prix Praha 2022

Zažijte jedinečnou atmosféru noční Prahy a zaběhněte si jeden ze závodů v rámci Birell Grand Prix Praha 2022.
Tato událost nechá běžcům zakusit Prahu při setmění, kdy vás město nejvíc očaruje svou tajemnou tváří. Závod na 10 kilometrů spojuje běžce všech výkonnostních úrovní v této rozpustilé a svižné události za kouzelného pražského večera.

Událost má dvě části – Adidas Běh pro ženy na 5 km (start v 18:00 hodin) a Birell Běh na 10 km (start v 19:30 hodin). Závody budou doprovázet v sobotu od 16:00 do 22:00 hodin dopravní opatření včetně změn v trasách linek MHD.

Pojď si užít největší běžecký mejdan podzimu! V sobotu 3. září v 18:00 odstartuje z náměstí Republiky v rámci Birell Grand Prix Praha běh, který je jediným velkým závodem v Praze určeným výhradně pro ženy. Domluv se s kamarádkami a kolegyněmi a pojďte se proběhnout! Na čas, jen tak pro radost anebo oslnit v novém běžeckém oblečení! Vzdálenost je tak akorát, takže nemusíte mít natrénováno, abyste si závod užily. Mužům jsme vstup na trať zakázali, takže budete mít dostatek místa samy pro sebe. Jejich přítomnost vám ale chybět nebude. Budou vás totiž obdivovat jako diváci podél tratě. 

Oba závody startují a končí na náměstí Republiky.