!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Ippa Café
Gurmánská turistika

Ippa Café

V Ippa Café můžete ochutnat evergreeny nebo novinky jako mango, hruška nebo cheesecake hned ve čtyřech pražských pobočkách, a to Belgická, Tylovo náměstí, Jungmannova či Břevnov. Ochutnejte dezerty, které nemají v České republice konkurenci.
Ippa Café představuje vynikající kavárnu a cukrárnu s pouze domácími designovými zákusky. Ochutnat je můžete ve všech pobočkách anebo si je můžete objednat domů, Ippa Café provádí rozvoz po celé Praze.

Hlavou a srdcem všech podniků je majitel Jan Ševěček. Po jeho boku stojí Janova sestra a zároveň šéfcukrářka Bára a neméně důležitou osobou je manažer všech podniků Lukáš. Je to TOP tým společnosti, který se neustále vyvíjí a školí profesionály i právě studující mladé cukráře.

Na kurzy cukrářských dobrot se můhou přihlásit ale i všichni ti, které vaření a pečení prostě baví. Ippa Café nabízí kurzy pro děti i dospělé.
Zobrazit více