Úvod > Kalendář akcí > Czech Republic Fim Speedway Grand Prix – Mistrovství světa na ploché dráze
Czech Republic Fim Speedway Grand Prix – Mistrovství světa na ploché dráze
"> "> "> "> "> "> "> ">
26.5.
29.5.
Přidat foto
Sportovní akce

Czech Republic Fim Speedway Grand Prix – Mistrovství světa na ploché dráze

Na pražském stadionu Markéta se uskuteční již 26. ročník mistrovství světa na ploché dráze seriálu FIM Speedway Grand Prix. Pražský plochodrážní stadion Markéta bude hostit elitu světového plochodrážního sportu.
V seriálu mistrovství světa má Praha nejdelší tradici – závod pořádá již od roku 1997. Pražská Markéta je jediným stadionem, který hostil MS tolik let a bez přestávky. Pro pořadatele je to nejen velká pocta od promotéra seriálu SGP, ale i velká výzva pro vytvoření odpovídající kvality. Jako každý rok, i tento se na startu závodu představí největší hvězdy plochodrážního sportu.

O Grand Prix na Markétě
Grand Prix České republiky na ploché dráze má ve světě velmi dobré renomé, které je založeno na tradičně vysoké úrovni pořadatelského sboru, přátelské atmosféře a příjemném prostředí v pražské Markéty. Stadion sice nemůže konkurovat gigantům, jakým je bezesporu Millenium Arena v Cardiffu, ale každým rokem něčím novým příjemně překvapí. Závod FIM Speedway Grand Prix každoročně přiláká mnoho diváků, kteří sledují největší souboje mezi plochodrážní špičkou. Mistrovství světa na ploché dráze je nejsledovanějším seriálem tohoto dramatického motosportu.
Zobrazit více

Provozovatel

Auto klub Markéta při PSK Olymp Praha

U Vojtěšky 11
162 01 Praha 6
Tel.:
+420 233 358 487
Email:
sekretariat@speed...
WWW:
www.speedway-prag...
GPS:
50,084603 14,350493
 
Region:
Praha
Město:
Praha 6
 

Časová náročnost

4,0 hodiny