Úvod > Kalendář akcí > Czech Republic Fim Speedway Grand Prix - Mistrovství světa na ploché dráze
Czech Republic Fim Speedway Grand Prix - Mistrovství světa na ploché dráze
"> "> "> "> "> "> "> ">
18.9.
19.9.
+ Přidat foto

Czech Republic Fim Speedway Grand Prix - Mistrovství světa na ploché dráze

Kdy 18. září 2020 17:00 - 19. září 2020 22:00 Sportovní akce
Již 24. ročník Czech Republic FIM Speedway Grand Prix byl přesunut z červnového termínu a uskuteční se 18.-19. září 2020. Pražský plochodrážní stadion Markéta bude hostit elitu světového plochodrážního sportu. V seriálu mistrovství světa má Praha nejdelší tradici – závod pořádá již od roku 1997.

Česká republika je světovým lídrem v tomto vzrušujícím adrenalinovém sportu. Nenechte si ujít tuto soutěž s nejlepšími motocyklisty na světě.

pátek 18. 9. 2020 se pojede v Praze na stadionu Markéta pátý závod letošního mistrovství světa na ploché dráze pod oficiálním názvem "2020 #Visit Czech Republic FIM Speedway Grand Prix Round 5". V sobotu 19. 9. 2020 se na stejném místě pojede závod pod oficiálním názvem "2020 Aztorin Czech Republic FIM Speedway Grand Prix Round 6".

Zakoupené vstupenky na 13. června zůstávají v platnosti pouze na 19. září. Předprodej byl zastaven a v současné době nejsou k dispozici žádné vstupenky pro sobotní závod. Pokud chcete navštívit Speedway Grand Prix v Praze, máte možnost zakoupení vstupenek v předprodeji na pátek 18. září. Vzhledem k vládním opatřením jsou pořadatelé pražského závodu nuceni omezit kapacitu diváků.

Grand Prix se těší oblibě nejen u domácích, ale také u zahraničních diváků, což dokazuje několik let za sebou vyprodaný stadion.
 

Přepracovaný kalendář závodů

28. – 29. srpna, Polsko (olympijský stadion, Wroclaw)
11. – 12. září, Polsko (stadion Edwarda Jancarze, Gorzow)
18. – 19. září, Česká republika (stadion Markéta, Praha)
2. října, bude upřesněno
3. října, Polsko (Marian Rose Motoarena, Torun)
 

O Grand Prix na Markétě

Grand Prix České republiky na ploché dráze má ve světě velmi dobré renomé, které je založeno na tradičně vysoké úrovni pořadatelského sboru, přátelské atmosféře a příjemném prostředí v pražské Markéty. Stadion sice nemůže konkurovat gigantům, jakým je bezesporu Millenium Arena v Cardiffu, ale každým rokem něčím novým příjemně překvapí. Závod FIM Speedway Grand Prix každoročně přiláká mnoho diváků, kteří sledují největší souboje mezi plochodrážní špičkou. Mistrovství světa na ploché dráze je nejsledovanějším seriálem tohoto dramatického motosportu.

Celý popis
Naposledy změněno: 16. 9. 2020