!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Maxmilian na Starém Městě v Praze
Conference room
"> Conference room "> Garden "> Restaurant 2 "> Restaurant "> Bathroom "> Deluxe room "> Superior Room
+ Přidat foto
Ubytování

Hotel Maxmilian na Starém Městě v Praze

Čtyřhvězdičkový hotel Maximilian v roce 2019 prošel kompletní rekonstrukcí, kterou má na svědomí známé londýnské designerské studio Conran&Partners.
Hotel Maximilian se nachází uprostřed historického centra Prahy, pouhých 5 minut chůze od předních pražských památek a věhlasných míst: Staroměstského náměstí, Václavského náměstí, Karlova mostu, Prašné věže a předních koncertních sálů (Rudolfinum, Státní opera). V okolí hotelu naleznete burzu cenných papírů, budovy ministerstev, business centra a množství restaurací a kaváren.

Hotel nabízí 71 komfortně vybavených a elegatně navržených pokojů. Maximilian Hotel je zasazen v řadě historických budov z 19. století v samém středu Prahy, kde nabízí svým hostům příjemné pokoje plné intimního charakteru. Maximilian spojuje propracovaný design s luxusním komfortem a bezchybným, avšak přátelským servisem, kterým láká cestovatele z celého světa, ať už přijíždějí z důvodu pracovní cesty či odpočinku s rodinou a přáteli.

Součáští hotelu je masážní centrum PlanetZen i projekt Brasserie Maximilian, ktěrý boří stereotypy a mýty o hotelových restauracích jako neosobních a předražených prostorech s nudnou gastronomií. Toto místo dokazuje, že i v hotelové restauraci můžete najít kreativní kuchyni se skvělým servisem za rozumnou cenu, do které má smysl se vracet. Řídí se zde heslem „místní produkty — světová chuť“ a propojují své zákazníky s vybranými českými dodavateli, u nichž si můžete být kromě kvality jisti i etikou, s jakou přistupují ke svému produktu.

 
Zobrazit více

Provozovatel

Hotel Maximilian

Haštalská 14
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 225 303 111
Email:
reception@maximil...
GPS:
50,090950 14,424672
 
Region:
Praha
Oblast:
Praha
Město:
Praha 1
 

Vstupné

Poznámka:Ceny pokojů od 2300 Kč.

 

Časová náročnost

12,0 hodin