Úvod > Aktuality > Portál Tripadvisor vyhlásil nejlepší hotely České republiky pro rok 2019
Hotel Four Seasons
"> Hotel Four Seasons "> Alchymist Grand Hotel & Spa Praha "> Hotel Aria Praha "> Hotel Augustine "> Hotel Le Palais
Ubytování

Portál Tripadvisor vyhlásil nejlepší hotely České republiky pro rok 2019

  • Vydáno31. ledna 2019
Uživatelé amerického cestovatelského portálu Tripadvisor hodnotili nejlepší hotely světa. V anketě "Traveler's Choice 2019" byl také sestaven žebříček nejlepších hotelů České republiky. Na prvním místě pro letošní rok stanul Unitas Hotel, do TOP 25 českých hotelů se dostal pouze jeden mimopražský, a to Wellness Hotel Diamant z Hluboké nad Vltavou.
Hotel UnitasNejvětší světový cestovatelský portál Tripadvisor vyhlašuje každý rok nejlepší hotely světa. Mimo to se hodnotí také nejlepší ubytovací zařízení jednotlivých zemí. Letos kraluje anketě českých hotelů Hotel Unitas z Prahy, který se nachází v Bartolomějské ulici. Budova, která toho hodně pamatuje, byla za komunismu věznicí, kde byl uvězněn i Václav Havel.

Druhé místo patří BoHo hotelu v Senovážné ulici. Mezi lázeňské procedury v hotelu patří wellness centrum, masáže a sauna. Hotel je členem skupiny Small Luxury Hotels of the World. Třetí příčka v anketě patří luxusnímu pražskému Aria hoteu, jedinečnému pětihvězdizdičkovému hotelu na Malé Straně, který se nepodobá žádnému jinému na světě. Každé ze čtyř pater je věnováno jinému hudebnímu žánru: Jazz, Opera, Klasická hudba a Moderní hudba. Každý z 52 pokojů a apartmá připomíná určitého hudebníka či skladatele, který byl výjimečný ve svém žánru.

Four SeasonsHotel Alcron Praha ve stylu Art Deco se umístil na čtvrté pozici. Prostředí hotelu, nedaleko Václavského náměstí, bylo restaurováno a dekorováno slavnou designérkou Marií Vafiadis ve stylu 30. let. Hotelová restaurace Alcron byla již od svého otevření v roce 1932 místem vybrané kuchyně sbírající ocenění po celém světě. Páté místo patří v anketě hotelu Four Seasons Prague. Pětihvězdičkový hotel se nachází na břehu řeky Vltavy, jen několik kroků od Karlova mostu a pokoje nabízí ten nejlepší výhled na Pražský hrad.

V kategorii malých hotelů pak v Česku kralovalo ubytovací zařízení Hotel Residence Agnes, které obsadilo velmi slušné 15. místo v rámci celého světa. Ocenění získal i v rámci další kategorie "Nejlepší služby", kde se umístil na 5. místě ve světové špičce.
Hotel Unitas Praha

Hotel Unitas Praha

Unitas se nachází v bývalém klášteře, 250 metrů od Karlova mostu. Nabízí ubytování v prostorách s pohnutou historií – původně místo obytných domů, později klášter jezuitů a šedých sester, za komunismu věznicí, kde byl uvězněn i Václav Havel.

Boho hotel Prague

Boho hotel Prague

Luxusní hotel Boho, který se umístil na pátem místě v žebříčku 25 nejoblíbenějších hotelů světa podle cestovatelského portálu Tripadvisor, se nachází v centru historického města Prahy a zaslouží si vaši pozornost.

Aria Hotel Prague

Aria Hotel Prague

Luxusní Aria Hotel Prague je jedinečný pětihvězdizdičkový hotel, který se nepodobá žádnému jinému hotelu na světě. Zve k výjimečným hudebním prožitkům v nádherném místě Malé Strany, architektonicky nejkrásnější části Prahy.

Hotel Four Seasons na Praze 1

Hotel Four Seasons na Praze 1

Pětihvězdičkový hotel Four Seasons se nachází na břehu řeky Vltavy, jen několik kroků od Karlova mostu a pokoje nabízí ten nejlepší výhled na Pražský hrad. Hotel je v historickém centru vás nadchne magickou atmosférou místa a zároveň vysokým standardem poskytovaných služeb.

Hotel La Ballerina na Novém Městě v Praze

Hotel La Ballerina na Novém Městě v Praze

Luxusní hotel La Ballerina řetězce Alchymist Luxury Group se nachází v centru Prahy, jen 15 minut chůze od Karlova mostu a Václavského náměstí. Nabízí stylové ubytování, bezplatné Wi-Fi připojení a nepřetržitě otevřenou recepci.

Hýčkejte své tělo i duši v hotelu Mandarin Oriental

Hýčkejte své tělo i duši v hotelu Mandarin Oriental

Nechte rozmazlovat sebe a harmonizovat své tělo a ducha v jediných lázních na světě umístěných do renesanční kaple v pražském Mandarin Oriental hotelu. Okouzlí vás ubytování plné luxusu, komfortu a elegance umístěné v renovovaných prostorách bývalého dominikánského kláštera ze 14. století.

Alchymist Grand Hotel & Spa Praha

Alchymist Grand Hotel & Spa Praha

Několik kroků od Pražského hradu a Karlova mostu, mezi malebnými uličkami Malé Strany, se nachází luxusní Alchymist Grand Hotel & Spa. Pětihvězdičkový boutique hotel vládne pohádkovým kouzlem s vytříbeně zařízenými pokoji, jež odrážejí historický charakter města.

Home Restaurant & Bar

Home Restaurant & Bar

Restaurace Home Restaurant & Bar je perfektní místo, kde si můžete užívat unikátní kombinaci moderní české a mezinárodní kuchyně v pohodlném prostředí přímo v centru Prahy.

Hotel Liberty v Praze

Hotel Liberty v Praze

Ve 4hvězdičkovém Hotelu Liberty v centru Prahy naleznete celkem 32 luxusních pokojů a apartmánů. Některé z pokojů nabízejí příjemný pobyt na balkónu či terase. Hotelové suity jsou dvoupodlažní a skýtají jedinečný pohled na Pražský hrad.

Hotel Maxmilian na Starém Městě v Praze

Hotel Maxmilian na Starém Městě v Praze

Čtyřhvězdičkový hotel Maximilian v roce 2019 prošel kompletní rekonstrukcí, kterou má na svědomí známé londýnské designerské studio Conran&Partners.

Hotel Cosmopolitan Praha – luxusní ubytování v historickém centru Prahy

Hotel Cosmopolitan Praha – luxusní ubytování v historickém centru Prahy

Nově otevřený luxusní butikový hotel jen pár kroků od Obecního domu. Ubytování ve stylu Art Deco v unikátních interiérech hotelu s géniem loci Starého Města pražského.

Grand Hotel Bohemia v centru Prahy

Grand Hotel Bohemia v centru Prahy

Jen pár kroků od Náměstí Republiky stojí luxusní Grand Hotel Bohemia založený již ve 20. letech minulého století a kompletně zrenovovaný roku 2008.

Augustine Hotel na Malé Straně v Praze

Augustine Hotel na Malé Straně v Praze

Pětihvězdičkový hotel Augustine v Praze na Malé straně se nachází mezi Pražským Hradem a Karlovým mostem. Původně v jedné z budov dnešního hotelu býval středověký klášter a díky rozsáhlé rekonstrukci se jej podařilo přestavět na hotel na nejvyšší úrovni.

Wellness Hotel Diamant Hluboká nad Vltavou

Wellness Hotel Diamant Hluboká nad Vltavou

Pětihvězdičkový hotel nabízí ubytování v 34 luxusních pokojích i pro nejnáročnější klienty.

Hotel The Grand Mark Prague

Hotel The Grand Mark Prague

Exkluzivní pětihvězdičkový hotel se nachází v centru Prahy a nabízí 75 luxusně zařízených pokojů, z nichž většina disponuje oddělenou ložnicí a prostorným obývacím pokojem vybaveným kuchyní. Součástí hotelu je vyhlášená restaurace Le Grill s terasou, Two Steps bar a konferenční prostory.

Art Deco Imperial Hotel Praha

Art Deco Imperial Hotel Praha

Nenechte si ujít pobyt v pražské perle stylu Art Deco s kubistickými prvky, které byly doplněny pozdně secesní mozaikou. Zažijte atmosféru počátku 20. století ve slavném hotelu a kavárně Imperial.

Emblem Hotel – luxus na kraji Staroměstského náměstí

Emblem Hotel – luxus na kraji Staroměstského náměstí

Pětihvězdičkový Emblem Hotel stojí v centru Prahy, 300 metrů od Staroměstského náměstí. Nabízí střešní terasu s panoramatickým výhledem na centrum Prahy.

The Icon – ikona designových hotelů v Praze

The Icon – ikona designových hotelů v Praze

Stylový, městský, moderní a pohodlný, novátorský a překvapující, The ICON Hotel & Lounge udává nový styl design hotelů v Praze. Zrelaxujte své tělo i duši v centru thajských masáží Zen Asian wellness přímo v hotelu.

Hotel Residence Agnes Praha

Hotel Residence Agnes Praha

Residence Agnes se nachází v samotném centru půvabného Starého Města, pouze pár kroků od Staroměstského náměstí, Karlova mostu, Židovského města Josefov, které láká k návštěvě dochovaných synagog, ale i atraktivního nákupního centra Palladium.

Hotel Alcron Praha

Hotel Alcron Praha

Hotel Alcron nabízí ubytování ve 204 pokojích ve stylu Art Deco. K dispozici jsou i pokoje pro tělesně postižené, všechny pokoje jsou zcela nekuřácké. Možnost stravování se nabízí v michelinské restauraci Alcron a La Rotonde. Hotelový Be Bop Bar se skvělými koktejly patří mezi nejlepší bary v Praze.