Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Residence Agnes Praha
Ubytování

Hotel Residence Agnes Praha

Residence Agnes se nachází v samotném centru půvabného Starého Města, pouze pár kroků od Staroměstského náměstí, Karlova mostu, Židovského města Josefov, které láká k návštěvě dochovaných synagog, ale i atraktivního nákupního centra Palladium.
Díky atraktivnímu umístění v centru města je hotel Residence Agnes Praha ideální základnou pro návštěvu hlavního města, ať už přicházíte za nákupy, kulturou nebo historickými památkami. Historická budova Residence Agnes se nachází v jedné z nejstarších částí Staré Prahy, která je zapsána na seznamu UNESCO. První zmínky o budově se datují již k roku 1369, kdy ho koupil Matyáš za dvě kopy grošů.

Čtyřhvězdičková Residence Agnes nabízí příjemné a stylové ubytování ve 23 velkých pokojích včetně jednoho krásného pokoje pro handicapované hosty. Všechny pokoje jsou pohodlně vybaveny individuálně kontrolovanou klimatizací, koupelnou se sprchovým koutem, fénem, kabelovou TV, telefonem s přímou volbou, mini-barem a Wi-Fi internetem zdarma. Hlídané parkování je možné v blízkosti residence.

Provozovatel

Residence Agnes

Haštalská 19
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 222 312 417
Email:
agnes@residenceag...
WWW:
www.residenceagne...
GPS:
50,091359 14,425757
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
 

Vstupné

Poznámka:2lůžkový pokoj od 2600 Kč.

 

Časová náročnost

12,0 hodin