!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > La Casa Argentina
Gurmánská turistika

La Casa Argentina

Restaurace sídlí v Dlouhé ulici v Praze, kde najdete mnoho skvělých restaurací, bister a barů. Díky členitosti prostorů restaurace si každý host může najít místo, které mu vyhovuje nejlépe, s jistotou nadstandardní péče obsluhujícího personálu.
La Casa Argentina je také místem zábavy, každý večer se nese v rytmu Latinské Ameriky, míchaných i čistých nápojů z velmi dobře zásobeného baru. Pro milovníky vína má restaurace velkou škálu vín z celého světa, především z Argentiny.
O žaludky hostů se stará šéfkuchař Daniel Struna, vyučený kuchař, ale také řezník-uzenář, s praxí dlouhou více než 35 let. Jeho prioritou je kvalitní maso a suroviny v širokém sortimentu k uspokojení náročné klientely restaurace. Oheň, prémiové maso, výborné nápoje a temperamentní zábava, to je La Casa Argentina. Hlavní devizou restaurace je velký gril Parilla, roztápěný dřevěným uhlím, díky němuž jsou steaky připravovány tím nejlepším způsobem. Výběr masa je obrovský jak v řezech, tak v zemích původu mas, s kostí i bez kosti v různých úpravách – od silného hovězího vývaru, pomalu tažených mas, výjimečných steaků po biftek pokrytý plátky zlata. Na své si přijdou masorádi i vegetariáni, milovníci mořských produktů i ti, co jsou na sladké.

Restaurace získala prestižní ocenění v podobě dvou Zlatých lvů pro sezónu 2020.
 
Zobrazit více