!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Fantastické těstoviny v Restauraci „Noodles“ hotelu Yasmin
Gurmánská turistika

Fantastické těstoviny v Restauraci „Noodles“ hotelu Yasmin

Přijďte vychutnat atmosféru designové Restaurace Café Bar “Noodles” v hotelu Yasmin, který je umístěný v samém centru dění Prahy, u Václavského náměstí. Specialitou restaurace jsou nudle z celého světa připravované na různé způsoby.
Stylově designová restaurace nabízí 130 míst k sezení ve velmi atraktivním prostředí stejně stylového hotelu. V období od března do října využijte nabídku jedinečné zelené oázy letní zahrady Yasmin s 80 místy, kde můžete ochutnat speciality, dezerty, koktejly a kávu. Restaurace nabízí také možnost pronájmu k prezentačním účelům, pořádání firemních večírků, společenských akcí, svateb a dalších akcí. Samozřejmostí je připojení k internetu ke kávě zdarma.

Vyzkoušet zde můžete různé druhy těstovin, od italských po thajské, lehké saláty, ale i další speciality mezinárodní kuchyně.

Design Hotel Yasmin nabízí služby na vysoké úrovni 4 hvězdičkového hotelu. Nejen kvalitními službami, ale i svou lokací a skvělým designem patří právem mezi nejlepší hotely v Praze. Mezi poskytované služby patří například WIFI internet zdarma, zajištění programu a průvodce, ale také fyzický relax ve fitness, který je k dispozici všem hostům hotelu zdarma.

Design Hotel Yasmin nabízí i 3 multifunkční konferenční místnosti, které jsou vhodné pro nejrůznější akce, jednání či konference.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 8. 2020