Úvod > Co chcete dělat? > Falkensteiner Hotel Prague – městský boutique hotel
Ubytování

Falkensteiner Hotel Prague – městský boutique hotel

Renovované moderní pokoje & Suite v nadčasovém designu, tradiční pohostinnost a prvotřídní služby, to je Falkensteiner Hotel Prague v Opletalově ulici, v samém srdci Prahy.
Butikový hotel Falkensteiner je součástí Falkensteiner Premium Collection. Rekonstrukce proběhla v rámci celé budovy a hotel se rozzářil jako městský butikový hotel. Renovovány byly pokoje, bar i lobby. Prvotřídní nápoje si nejlépe vychutnáte na působivé terase nebo v baru s ruchem velkoměsta nadosah. Díky své centrální poloze hotel představuje ideální výchozí bod k procházkám do Starého Města.

Špičkově vybavené fitness centrum s Acquapura City SPA potěší i ty, kteří nechtějí jen odpočívat. Díky uklidňující vůni, působivému světlu a odpovídajícímu vybavení se vydáte na cestu hlubokému odpočinku. V útulné Tea Room načerpáte zpět hydrataci, zatímco mysl zaměstnáte v knihovně nad časopisem či knihou. Pokud chcete svůj prožitek ve spa obohatit o prvotřídní procedury, máte na výběr z vynikající nabídky. Pokud raději chcete ve Falkensteiner Hotelu Prague strávit svůj čas aktivně, je pro vás k dispozici hotelové fitness.
 

Hotelová restaurace The Nest

Pod heslem “Come early, stay late” jsou hosté rozmazlování v hotelové restauraci kulinářskými lahůdkami od rána do noci. Známá oblíbená jídla v novém pojetí, tapas, dekadentní dezerty nebo All Day-Breakfast můžete sdílet v příjemné společnosti. Ať už se jedná o moderní Superfoods & mezinárodní městské pokrmy jako například Secret Poke Bowls, nebo možnost To Go-Business Breakfast Takeaway – v The Nest je propojen duch moderní doby s gastronomií, drinky a sférickým designem místa „Place To Be“. V samotném středu hotelu v atriu je skrytá zelená Hideaway-Terasa, která vám během léta poskytne místo pro pohodlnou práci nebo vás zve na zaslouženou Happy Hour. Live Music v podání místních kapel a DJ navíc umocňuje příjemný prožitek v The Nest.

Provozovatel

Falkensteiner Hotel Prague

Opletalova 21
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 222 211 229
Email:
prague@reservatio...
WWW:
https://www.falke...
GPS:
50,082923 14,431742
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
 

Časová náročnost

12,0 hodin