!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Taneční studio Element - flamenco kurzy v centru Prahy

Taneční studio Element - flamenco kurzy v centru Prahy

Zážitky
Taneční studio zaměřené na flamenco, ale také na jiné aktivity jako např. kreativně-taneční výchova pro děti, jóga, pilates, africký výrazový tanec, just jhoom, ethno fusion ad. Během kurzů si můžete posedět v klubové kavárně a dát si skleničku výborného španělského vína.
Přijďte si zatančit a vyzkoušet flamenco do nově otevřeného tanečního studia v centru Prahy.

Flamenco je hudebně-taneční kultura, jejíž kolébkou i současným centrem je Andalusie na jihu Španělska. Vzniklo mezi cikány, kteří tam v 15. století doputovali z Indie přes Pákistán a Egypt. Proto se ve flamencu vlastní cikánská kultura mísí se španělskou, indickou, židovskou a arabskou.

Pro začátečníky jsou vhodné kurzy v pondělí od 17 - 18 hodin a od 18 - 19 hodin, pro mírně pokročilé v pondělí od 19 - 20 hodin, v úterý od 17-18 hodin, ve čtvrtek od 18 - 21 hodin a v pátek od 16:30 - 17:30.

Celý popis
Naposledy změněno: 6. 10. 2019