Úvod > Co chcete dělat? > Místo k zastavení – U Džoudyho na Praze 2
Místo k zastavení - U Džoudyho na Praze 2
"> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Zážitky

Místo k zastavení – U Džoudyho na Praze 2

Čajovna U Džoudyho a knihkupectví U Džoudyho zahrnují prvky čínského feng šuej (feng shui), tedy učení o harmonickém uspořádání prostoru.
V klidném prostředí plném světla a květin můžete posedět jak u stolečku na židli, tak i na měkkých polštářcích na zemi. Za pěkného počasí je navíc k dispozici i venkovní zahrádka, která nabízí tiché posezení přímo v centru města. Interiér čajovny se každým měsícem mění, neboť čajovna slouží zároveň i jako výstavní galerie. Navšívit můžete také řadu doprovodných akcí a seminářů.

K převážnému množství produktů, které jsou v prodejně k nákupu, lze připojit název ezoterika, relaxace, možnost potkat se sám se sebou, zdraví. V prodejně si můžete vybrat z hruba 5 100 titulů knih, 2 000 hudebních titulů , spousty krásných kamenů, vonných tyčinek, doplňků zdravé výživy a spousty dalších věcí. Čeká na vás klid a příjemně strávený čas v naší prodejně nebo čajovně, prostě v "Místě k zastavení". Čajovna také nabízí vlastní pečivo a zákusky ze své pekárny a denní nabídku polévek.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021