!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Užijte si saunování v Aquapalace Praha
Užijte si saunování v Aquapalace Praha
"> "> Aquapalace Praha prichystal pro návštevníky speciální akci venovanou zdraví a kráse "> Ve Vodním svete, fitness, saunách i SPA je pripraven zajímavý program, ze kterého si vybere opravdu každý
Životní styl

Užijte si saunování v Aquapalace Praha

Vydáno 2. listopadu 2018
V sobotu 3. listopadu startuje osvětová a zážitková akce na podporu zdravého saunování. K "Týdnu saunování" se připojují i v čestlickém Aquapalace Praha, největším zábavně-relaxačním komplexu v ČR. Saunové rituály a skvělou relaxaci si zde užijete od 3. do 11. listopadu.
SaunaSaunový týden začne v sobotu 3.11.2018 také v saunovém světě Aquapalace Praha, kde návštěvníci naleznou 14 prohříváren – klasické finské sauny, římské lázně a sauny ve venkovní části. Zde je připravena celá řada speciálních akcí a nových show saunových ceremoniálů. Ty si mohou návštěvníci užít ve dnech 3. až 11. 11., vždy v 18:00, 20:00 a 22:20 hodin.

Celostátní kampaň s hlavním tématem „Aromaterapie pro zážitkové saunování přináší i přírodní vykuřovadla a kouřové rituály“ představí vykuřovadla, která se používají jak na provonění a očistu prostor wellness center, tak při speciálních saunových rituálech. Jednotlivá vzácná dřeva, pryskyřice a bylinky se používají k navození atmosféry, k uklidnění, mohou působit antistresově a povzbudivě.

Saunové ceremoniály v 18:00 a ve 20:00 hod. se konají ve Srubové bani, Saunovový ceremoniál ve 22:00 hod. se koná ve Finské malé sauně.
Spa - Wellness centrum Aquapalace Praha

Spa - Wellness centrum Aquapalace Praha

Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat špičkové profesionály v oboru péče o tělo. Ve spa - wellness centru Aquapalace Praha si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy.

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě - aquapark Čestlice - s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Další aktuality

24.10.
2020
50 míst, kam se vydat na procházku v okolí Prahy

50 míst, kam se vydat na procházku v okolí Prahy

Střední Čechy | Příroda
23.10.
2020
Z Berouna na kole i pěšky po stopách českých králů

Z Berouna na kole i pěšky po stopách českých králů

Střední Čechy | Letní sporty
18.10.
2020
Lázeňské poklady Středočeského kraje

Lázeňské poklady Středočeského kraje

Střední Čechy | Lázně a wellness