Úvod > Co chcete dělat? > Saunový svět Relax Days v hotelu Mamaison Residence Downtown
Saunový svět Relax Days v hotelu Mamaison Residence Downtown
"> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Lázně a wellness

Saunový svět Relax Days v hotelu Mamaison Residence Downtown

Sauna v hotelu Mamaison Residence Downtown nabízí luxusní saunový svět, nejrůznější druhy masáží, odpočinek v privátní vířivce nebo v privátní sauně. Nachází se v centru Prahy, na Novém Městě.
Přijďte do nového saunového světa Relax Days! K dispozici je také privátní wellness (privátní sauna, privátní vířivka) a nechybí ani masáže. A na co se můžete těšit?

Finská ceremoniálová sauna – suchá sauna, přibližná vlhkost se pohybuje mezi 10-20%.Sauna pojme až 40 osob. Dokáže odbourat stres, zvýšit odolnost vůči nachlazení a prokrvit pokožku.

Tropická sauna – vadí vám vysoká teplota v sauně? Nebojte se vyzkoušet saunu tropickou s maximální teplotou 70 °C. Vlhkost se pohybuje okolo 40 %. Pomáhá léčit dýchací potíže, revma i astma a má blahodárný vliv také na pohybové ústrojí.

Tichá sauna – Tichá sauna je oázou odpočinku a klidu – proto zde platí zákaz mluvení. Stěny sauny zdobí dřevo z topolu a solné panely tvoří dekorativní část stěny za kamny. Díky solným panelům je uvnitř sauny mořské mikroklima, pozitivně působící na sliznice dýchacích cest.

Ochlazovací bazének k sauně prostě patří – v Relax Days najdete vnitřní ochlazovací bazének zvlášť pro ženy, a zvlášť pro muže o teplotě 5-10 °C.

Velká vířivka – v rámci vstupu do wellness (saunového světa) můžete využít teplé vody a masážních bublinek ve velké vířivce. Teplota vody je příjemných 37 C°. Ideální pro odpočinek, relaxaci, rozjímání.

Místo pro relaxaci a bar – v odpočívárně pak můžete úplně vypnout a nechat se unášet přílivem dobré nálady. Udělají vám zde smoothie nebo načepují pivo