Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl > Kossuth Rezidence Blatov
Životní styl

Kossuth Rezidence Blatov

Budete-li si chtít odpočinout, načerpat nové síly, pobavit se nebo si zasportovat, oceníte kvalitní zařízení na Praze 9, příjemnou atmosféru a profesionální přístup.

Dnešní uspěchaná doba plná stresu odvádí naši pozornost od podstaty našeho bytí – nás samých. Kossuth Rezidence&Wellness si klade za cíl poskytnout svým klientům příjemný relaxační zážitek v příjemném rodinném prostředí, kam se budete rádi vracet. Nově vybudované středisko v Praze 9 nabízí celou škálu relaxačních, ozdravných a uvolňovacích procedur a terapií (bazén, sauna, pára, venkovní lázně, masáže, přístrojová terapie, koupele, cvičení, fitness, solná jeskyně, zábaly, peelingy a celá škála zážitkových balíčků). Naším přáním je pomoci vám odprostit se na chvíli od každodenního zaběhnutého cyklu a pomoci vám najít cestu k sobě.

Provozovatel

Kossuth spol s r.o.

Starokolínská 306
191 00 Praha 9
Tel.:
+420 602 705 315
Email:
blatov@kossuth.cz
WWW:
www.kossuth.cz
GPS:
50,110338 14,501577
 
Region:
Praha
Město:
Praha 9
Tipy na výlet:
Praha 9 a okolí
 

Vstupné

Cena: 170 Kč

Poznámka:Uvedená cena za 1 h v bazénu. Ubytování: 2 lůžkový pokoj 1090 Kč, masáže: 280-1500 Kč, koupele: 100-500 Kč, wellness programy: 900-2900 Kč, kosmetika: 480-590 Kč.

 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Urge

The White Room návštěvníkům představí tři samostatné výstavy, jejichž kurátorkou je Jagna Domżalska v rámci projektu „URGE“ (18. 9. –⁠ 17. 12. 2022). Vernisáž proběhne v sobotu 17. 9. od 18 hodin v rámci akce Zažij Pragovku jinak!
Praha 9, Praha

Vánoční ArtBazaar

Pragovka Gallery vás zve na tradiční vánoční ArtBazaar, který proběhne v neděli 4. prosince 2022 od mezi 12 a 19 hodinou v areálu Pragovky. Originální umělecká díla za příznivé ceny do 5 000 Kč nejen pod stromeček si budete moct koupit přímo od rezidentek a rezidentů Pragovky.
Praha, Praha

Lidé jsou křehké bytosti, ale měkké cíle

Pragovka Gallery otevírá novou výstavu Lidé jsou křehké bytosti, ale měkké cíle (18. 9. –⁠ 17. 12. 2022), která je součástí výstavního dějství „Napojení“. Vernisáž proběhne v sobotu 17. 9. od 18 hodin v rámci akce Zažij Pragovku jinak!
Praha, Praha

Lord of the Dance 2022

Lord of the Dance oslavují 25 výročí uvedením nové show.
Praha 9, Praha

Aktivity v okolí

Dětské studio Kulička

V Satalicích, v prostorném rodinném domku se zahradou, najdete Dětské studio Kulička, které vám a vašim dětem nabízí přátelské, kreativní a pozitivní prostředí pro rozvoj těla i duše.
Praha 9, Praha

Naučná stezka Vysočany–Prosek–Střížkov v Praze 9

Naučná stezka vás provede méně známými zákoutími Prahy a seznamí vás s historií původně zemědělských osad Vysočany, Střížkov a Prosek. Na stezce se nacházejí také přírodní zajímavosti, jako například Prosecké skály, park Podviní či potok Rokytka.
Praha 9, Praha

Rozvoj dětí ve školce Babyboom na Palmovce

Jedním z hlavních zaměření centra je pomoci dítěti, aby se adaptovalo na neustále se měnící podmínky okolního prostředí. Dětem se otevírá svět nových vztahů, učí se pravidlům života ve skupině a ve společnosti.
Praha 9, Praha

Kolektory Praha – kolektory jsou veřejnosti uzavřeny

Vstup do kolektorů je pro veřejnost uzavřen!
Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Clarion Congress Hotel Prague

Čtyřhvězdičkový kongresový hotel představuje v současnosti jeden z největších a nejmodernějších kongresových hotelů v České republice.
Praha 9, Praha

Restaurant Pepř a Sůl

Restauraci provozuje majitel Mirek Svatoš společně s otčímem Petrem Hraničkou. Mirek se stará o servis a Petr pracuje v kuchyni. Kdysi tu bývala pivnice, ale pivní „kultuře“ je konec. Vysočany si zaslouží zážitkovou gastronomii, zahrádky k posezení.
Praha 9, Praha

Cukrárna Amarilis Vysočany

Nabízíme široký výběr dortů, zákusků, cukrářských výrobků, chlebíčků a obložených mís.
Praha, Praha

Největší craft beerová zahrádka ve střední Evropě

Pozveme vás do industriálního open air prostoru – do Pragovky! Denně budeme mít na čepu minimálně 12 až 15 druhů speciálů na čepu. Je to málo? K tomu přes sto druhů lahvových piv českých i světových.
Praha 9, Praha