Úvod > Co chcete dělat? > Sauna na střeše Nové scény v Národním divadle
Lázně a wellness

Sauna na střeše Nové scény v Národním divadle

Na střeše Nové scény Národního divadla se nachází soukromý saunový klub. Vstup sem je možný pouze se členskou kartou. Interiér sauny odpovídá brutalistickému stylu budovy, kromě centrální místnosti, kde můžete posedět u stolků, lze využít i odpočívárnu s lehátky a ochlazovací bazének.
Přehnaný luxus, jacuzzi nebo okázalost, na kterou jste zvyklí z moderních wellness center, tady nečekejte. Sauna Národního divadla má kromě šaten jen tři části – centrální místnost, kde můžete posedět u stolků, napravo je odpočívárna s lehátky a nalevo je samotná sauna a ochlazovací bazének.

Mimořádným zážitkem je saunování od 19 hodin, kdy v sousední historické budově začíná večerní představení – a v sauně zní audio přímý přenos z jeviště. Velkou zajímavostí je také to, že saunu dodnes využívají po svém vyčerpávajícím výkonu i herci a baletky Národního divadla.
 
Dostat se sem ale není zas až tak jednoduché. Pokud nejste zaměstnanci Národního divadla, budete potřebovat jednu ze 300 členských karet, které stojí od 500 korun (dva vstupy měsíčně) až po 3000 korun měsíčně (neomezené vstupy). Prodávají se „na pozvání“.  Maximální kapacita Národní sauny je totiž jen 24 lidí.
Zobrazit více