Úvod > Co chcete dělat? > GreenYacht Hotel & Restaurant - wellness na lodi na Rohanském ostrově

GreenYacht Hotel & Restaurant - wellness na lodi na Rohanském ostrově

Životní styl
V příjemném, klidném až privátním prostředí "Wellness na lodi" si můžete naplno dopřát veškerých wellness procedur. Naleznete zde klasickou finskou saunu, příjemnou eukalyptovou tropickou saunu, širokou nabídku masáží, doplňkových terapií a pokud přeje počasí, tak i relax na sluneční palubě.

Čtyřhvězdičkový GreenYacht Hotel & Restaurant na Rohanském ostrově v Praze-Libni nabízí čtyři paluby se 33 pokoji a několika společenskými prostory, restauraci, privátní salonek, konferenční prostory, golfové simulátory, horní částečně zastřešenou palubu s rozlehlou terasou ideální pro open air párty a grilování. Wellness centrum nabízí velký výběr masáží, finskou saunu a bio saunu.

Restaurace s překrásným výhledem na hladinu Vltavy se vyznačuje nejen delikátní kuchyní a mistrovskými díly šéfkuchaře Jana Bušiny, ale také příjemnou sluneční terasou, která láká k obědům, večeřím či posezením u sklenky vína a to nejen pro hotelové hosty.

Na třech vnitřních palubách jsou pro hosty GreenYacht Hotelu připravené originální pokoje v jachetním stylu ve 3 různých typech lodních kabin. Kouzlo jejich originálního zařízení vás přenese do modrých dálek s vůní moře a křikem racků, stejně tak jako do zeleně golfových hřišť.

Posádka recepce hotelu greenYacht je 24 hodin denně připravena vyhovět vaším přáním, zodpovědět všechny vaše dotazy a zpříjemnit vám pobyt. Parkoviště před hotelem zdarma je samozřejmostí, stejně tak jako bezplatné připojení k internetu.

Celý popis
Naposledy změněno: 5. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí