Úvod > Co chcete dělat? > LivingWell Health Club & Spa v hotelu Hilton Prague
Lázně a wellness

LivingWell Health Club & Spa v hotelu Hilton Prague

Sportovní a relaxační klub v pražském hotelu Hilton klade důraz na individuální přístup ke každému klientovi, s respektem k jeho soukromí. Krédem LivingWell klubu je zajistit maximální spokojenost hostů v příjemném prostředí s širokou nabídkou kvalitních služeb a s kvalifikovanými zaměstnanci.
V příjemném prostředí ikonického hotelu je pro klienty připravena celá řada služeb té nejvyšší kvality. Členům je k dispozici sportovní zařízení na ploše 2000 m² zahrnující prostornou a klimatizovanou posilovnu, řadu kardio přístrojů vybavených LCD obrazovkami se satelitním příjmem, TRX posilovací systém a squashový kurt. Samozřejmostí je moderní šatna s uzamykatelnými skříňkami, sprcha, fén a možnost zapůjčení ručníků.

K relaxaci je možné využít krytý bazén, sluneční terasu, páru, finskou saunu a dámskou aroma saunu. Hosté si mohou dopřát i jedinečné masáže a peelingy, přinášející tělu i mysli uklidnění a posílení. Součástí health clubu je také kosmetický salon.

Víc informací vám s radostí sdělí osobně kolegyně na recepci, nebo nám napište email na adresu livingwell.prague@hilton.com.