!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Privátní wellness v Beachklubu Ládví
Lázně a wellness

Privátní wellness v Beachklubu Ládví

Zarezervujte si privátně finskou saunu pro 4 lidi s panoramatickým výhledem na pláž. V letní sezóně můžete nechat hýčkat bublinkami ve vířivce.
V Beachklubu Ládví si můžete odpočinout v úplně nové finské sauně s teplotou 90–95 °C a obrovským panoramatickým oknem. Kapacita sauny je 8 osob. Za zmínku stojí venkovní terasa, kde můžete spolu s vnitřní odpočívárnou relaxovat.

Privátní wellness

Romantiky potěší možnost pronájmu privátního wellness. Beachklub Ládví je jako stvořené pro oslavu narozenin, výročí nebo třeba dámskou jízdu. Velmi rádi vám saunování zpestříme tím, že vám přineseme do sauny sekt a ovoce. Maximální kapacita privátní sauny jsou 4 osoby. V případě zájmu o rezervaci privátní sauny je nutné nás kontaktovat na monika.falcova@sportladvi.cz.

Luxusní vířivka pod širým nebem

Oslavte výročí s vaší láskou nebo si užijte dámskou jízdu v luxusní vířivce. Saunu i vířivku je možné rezervovat minimálně na 1h a dále po 30 minutách. Na Multisport kartu máte 1 hodinu zdarma. Po překročení hodiny platí standardní ceník. Pro vstup do sauny je povinnost mít ručník nebo prostěradlo. Ručník i prostěradlo si můžete donést své. Ale zároveň si je můžete za poplatek i zapůjčit. Vířivku provozujeme pouze v letní sezóně.
Zobrazit více