ÚvodAktuality

Aktuality Karlovarský kraj

Pohodlné funkční oblečení, turistická obuv a hole. Pěší turistika a nordic walking jsou velmi oblíbené sporty, které nevyžadují nákup drahého speciálního vybavení nebo výstroje. Můžete je začít provozovat téměř kdekoliv a kdykoliv i bez předchozích zkušeností, a to v jakémkoliv věku. Pěší turistika a nordic walking jsou nejzdravějším způsobem pohybu za každého počasí, pomáhají nám udržet aktivní životní styl, zlepšit fyzickou kondici a poznávat okolí při kratších či delších výletech po turistických stezkách. Můžete s sebou vzít i kočárek nebo psa a některé trasy jsou upravené také pro vozíčkáře. Tak prostudujte naši aktuální nabídku a hurá na výlet.
Zajímá vás aktuální dění v regionu Karlovarský kraj? Na portálu Kudyznudy.cz najdete tisíce novinek a tipů kam zrovna vyrazit. Prohlédněte si, co se právě odehrává ve světe kultury, památek, zážitků a turistiky. Stačí si jen vybrat z nepřeberného množství aktualit.

Do Karlových Varů za prameny a výlety po okolí

Karlovy Vary jsou našimi nejznámějšími lázněmi, které nabízí kromě blahodárných účinků zdejších minerálních pramenů také spoustu tipů na zajímavé výlety. I když se ve městě samotném nudit určitě nebudete, byla by škoda nepodívat se i po okolí.
30. září 2023 9:08
Letní sporty, Karlovarský kraj

Běhej lesy Slavkovský les končí: Poslední šance si zde zazávodit bude v sobotu

Seriál Běhej lesy se v sobotu 25. června 2022 nadobro rozloučí s lokalitou Slavkovského lesa. Závodníci tak mají poslední možnost vychutnat si tamní krásné trasy v oblasti lázeňského trojúhelníku. O svou dávku osmi lesních dobrodružství ale nepřijdou, příští sezonu je bude čekat nové překvapení.
24. červen 2022 15:00
Letní sporty, Karlovarský kraj

#světovéČesko a krása starých alpských domů na Kladské a ve Volarech

Komu by se nelíbily krásné roubené domy v alpských horských vesničkách? Nejsou inspirací jen pro dnešní stavitele, domů a vyhlídek inspirovaných lidovou architekturou z Alp u nás máme celou řadu, některým se proto dokonce říká Švýcárna. Pojďte se s portálem Kudy z nudy vypravit po jejich stopách!
11. září 2020 7:00
Letní sporty, Karlovarský kraj

Unikátní seriál Běžíme na hrad o víkendu zavítá na hrad Loket

Unikátní seriál Běžíme na hrad, kterého se mohou zúčastnit krosoví běžci s celými rodinami včetně dětí, má před sebou tuto sobotu 21. 9. 2019 předposlední letošní cíl – hrad Loket.
20. září 2019 10:00
Letní sporty, Karlovarský kraj