Úvod > Aktuality

Aktuality Karlovarský kraj

Chcete vyzkoušet něco neokoukaného? A co třeba golf? Ale pozor! Ač se to na první pohled nezdá, jedná se o velmi aktivní sport, při kterém můžete nachodit klidně i 12 kilometrů a zapotit se při výšlapech do kopců. Golf si můžete nejprve vyzkoušet na profesionální trenažéru a pokud vás tato hra zaujme, hurá na green. Hraje se na několik způsobů - na nejdelší odpal, na přesnost nebo v napínavé týmové soutěži. Užijete si napětí, adrenalin, dramatičnost, ale také relaxaci a skvělou zábavu. Variantou ke klasickému golfu je popuární minigolf nebo discgolf. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si variantu, která je vám nejsympatičtější.
Zajímá vás aktuální dění v regionu Karlovarský kraj? Na portálu Kudyznudy.cz najdete tisíce novinek a tipů kam zrovna vyrazit. Prohlédněte si, co se právě odehrává ve světe kultury, památek, zážitků a turistiky. Stačí si jen vybrat z nepřeberného množství aktualit.

Golfové zážitky v západočeských lázních

Za kolébku světového golfu je odjakživa považováno Skotsko. Kolébkou golfu českého jsou bezesporu západočeské lázně. Víte, že Royal Golf Club Mariánské Lázně má již více než stoletou historii? Klub byl založen v roce 1905 za přítomnosti anglického krále Edwarda VII., který se stal jeho oficiálním patronem.
Karlovarský kraj | Letní sporty

Vydejte se za sysly na golfové hřiště u Karlových Varů

V neděli 23. června 2019 můžete v 17:00 hodin zavítat na golfové hřiště Golf Resort Karlovy Vary na exkurzi za vzácnými sysly. Navštívíte tak nejzápadnější lokalitu sysla obecného v Evropě. Můžete se těšit na sysly, kterým, ač jsou u nás kriticky ohroženi, se na golfovém hřišti dobře daří.
Karlovarský kraj | Letní sporty

Nejstarší golfové hriště u nás Royal Golf Club Mariánské Lázně zahajuje letošní sezónu

Již tento pátek 13. dubna bude otevírá mistrovské 18 jamkové golfové hřiště Royal Golf Club Mariánské Lázně pro širokou veřejnost, která si již dnes může prostřednictvím on-line rezervace zarezervovat své startovní časy. Hřiště je po zimní přestávce v překvapivě výborném stavu a je zřejmé, že několikaletá systematická odborná péče o greeny a jejich okolí přináší své ovoce, a to nejen z hlediska kvality povrchů, ale také z hlediska prodlužování období v roce, po které jsou plně hratelné.
Karlovarský kraj | Letní sporty