ÚvodAktuality

Aktuality Karlovarský kraj

Říká se, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu a milovníci jezdectví vám to zaručeně potvrdí. Udělejte si výlet na ranč nebo do hřebčína, přihlaste se na jízdárnu a vyzkoušejte si koňskou stezku nebo výjižďku romantickým kočárem a zamilujte si jezdectví i vy. Pro ty, kteří chtějí raději zůstat nohama pevně na zemi, nabízíme prohlídku národního hřebčína v Kladrubech, atmosféru Divokého západu ve westernovém městečku Šiklův mlýn, prestižní výstavu koní nebo Velkou Pardubickou, která je největším dostihovým svátkem Česka.
Zajímá vás aktuální dění v regionu Karlovarský kraj? Na portálu Kudyznudy.cz najdete tisíce novinek a tipů kam zrovna vyrazit. Prohlédněte si, co se právě odehrává ve světe kultury, památek, zážitků a turistiky. Stačí si jen vybrat z nepřeberného množství aktualit.

Karlovy Vary lákají po staletí

Bylo by těžké vyjmenovat dlouhou řadu osobností, které od dob jejich zakladatele, krále Karla IV., oslnila krása Karlových Varů, nejvyhlášenějších lázní České republiky jedinečně umístěných v údolí řek Ohře a Teplé. V tomto týdnu už po pětačtyřicáté přivítají Karlovy Vary nejstarší festival filmů s turistickou tematikou na světě TOURFILM. Festival od 4. do 6. října přenese návštěvníky do exotického Tahiti.
2. říjen 2012 13:00
Letní sporty, Karlovarský kraj