Úvod > Aktuality

Aktuality Karlovarský kraj

Ať už se chystáte na víkendový výlet nebo delší dovolenou, přijde vám vhod naše komplexní nabídka ubytování. Můžete využít kempy nebo chaty a chalupy, které jsou vhodné jak pro rodiny, tak pro větší skupiny přátel, kteří hledají místo pro aktivní odpočinek a patří k levnějším ubytovacím kategoriím. Pokud hledáte něco tradičního, zvolte penziony nebo hotely, které nabízí zázemí s veškerým vybavením a servis na několika úrovních. Milovníkům přírody a klidného odpočinku vřele doporučujeme ubytování na farmě, které je spojené s ochutnávkou bio produktů vlastní výroby, péčí o domácí zvířata nebo výukou jízdy na koních.
Zajímá vás aktuální dění v regionu Karlovarský kraj? Na portálu Kudyznudy.cz najdete tisíce novinek a tipů kam zrovna vyrazit. Prohlédněte si, co se právě odehrává ve světe kultury, památek, zážitků a turistiky. Stačí si jen vybrat z nepřeberného množství aktualit.

Kempování v Česku: 10 tipů, kam do kempu v Karlovarském kraji

Chystáte se na dovolenou do kraje lázeňských měst, léčivých pramenů a hlubokých lesů? Jestliže navíc dáváte předost ubytování v kempu než v drahém hotelu, budou se vám hodit naše tipy. Na výběr máme útulné chatky, stellplatzy pro karavanisty i místa pro rodinné stanování u vody. Letošní léto v Karlovarském kraji bude nezapomenutelné!
Karlovarský kraj | Ubytování

#světovéČesko a Grandhotel Pupp: luxus, tradice a zážitky v Karlových Varech

Světoznámý, ikonický a hlavně karlovarský: takový je Grandhotel Pupp. Navázal na tradice prvních společenských a ubytovacích podniků v Karlových Varech, jeho příběh trvá už déle než 300 let a většinu této doby patřil a stále patří mezi nejslavnější hotely v Evropě. Pojďte se s ním seznámit zblízka.
Karlovarský kraj | Ubytování

Grandhotel Pupp slaví letos 320 let od založení, hostům se předvede v novém prvorepublikovém kabátě

Karlovarský Grandhotel Pupp podrobil svůj interiér výrazné rekonstrukci, která mu navrátila prvorepublikový vzhled okořeněný o české umění a design. V letošním roce hotel navíc slaví celých 320 let od svého založení. U příležitosti výročí byla také dokončena rozsáhlá revitalizace náměstí před hlavním vstupem do hotelu, kde každoročně čekají fanoušci na příjezd hvězd, které v hotelu bydlí během mezinárodního filmového festivalu.
Karlovarský kraj | Ubytování

Hotel Thermal přivítal první hosty

Karlovarský hotel Thermal se v pátek 25. června 2021 otevřel prvním hostům po rozsáhlé rekonstrukci. Zpřístupněno bylo prvních 40 zrekonstruovaných pokojů ve dvou patrech hotelu. Modernizace bude pokračovat i v dalších letech, avšak již za plného provozu hotelu. Do letošního léta se bude ubytovací kapacita postupně rozšiřovat až na 273 pokojů. Koncem srpna bude hotel připraven i na pořádání Mezinárodního filmového festivalu 2021. Přístupné budou i populární bazény na střeše hotelu – jeden s běžnou vodou a druhý pouze s termální.
Karlovarský kraj | Ubytování

Hotel Thermal se v červnu otevře prvním hostům – během rekonstrukce získal podobu z roku 1977

Čtyřhvězdičkový hotel Thermal v srdci Karlových Varů prochází od loňského roku zevrubnou rekonstrukcí, která by měla skončit letos v červnu. Hotel, kterému se vrátil vzhled z roku 1977, nabídne komfortní ubytování s výbornou lázeňskou a wellness péči kombinovanou krásným výhledem na lázeňskou část města. Přístupné budou i populární bazény na střeše hotelu – jeden s běžnou vodou a druhý pouze s termální.
Karlovarský kraj | Ubytování