Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Piano Nobile
Gurmánská turistika

Restaurace Piano Nobile

Restaurace Piano Nobile sídlí v Chateau Mcely, necelou hodinu jízdy z Prahy uprostřed přírody. Pravidelně se řadí mezi nejlépe hodnocené restaurace v České republice dle Maurerova výběru, průvodce nejlepších restaurací oceněných Zlatými lvi i Gastromapy Lukáše Hejlíka.
Restaurace Piano Nobile sídlí v Chateau Mcely, necelou hodinu jízdy z Prahy, uprostřed přírody. V restauraci, která se pravidelně řadí mezi nejlepší restaurace v České republice, připravuje pro hosty lahůdky kreativní tým pod taktovkou zkušeného šéfkuchaře Honzy Štěrby. Při své práci se nechává inspirovat přírodou, okolními lesy, místní bylinou tradicí Devatera kvítí i tradičními rodinnými recepty majitelů Cusumano. Můžete ochutnat speciality ze sezónního à la carte menu nebo zvolit gurmánský zážitek v podobě degustačního menu.

Pokrmy si můžete i v prostorách zámeckého Pátia Bellavista. Zastřešené dřevěné patio v designu zimní zahrady je nejoblíbenějším místem mnoha hostů. Kromě nádherného výhledu si mohou hosté vychutnat opravdu netradiční Signature koktejly s ingrediencemi ze zámecké zahrady, esenciálními oleji, vlastními sirupy, obohacené o produkty z kolekce MCELY BOUQUET. Vychutnáte si širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů, například trendy rumy a 14 druhů ginu z celého světa. Gin&Tonic tak již bude jako nikdy předtím.

Kdy nás můžete navštívit?
Rádi vás přivítáme již v ranních hodinách, kdy servírujeme snídani od 8:00 do 10:00 hodin.
Oběd si u nás můžete vychutnat od 12:00 do 16:00 hodin. Poslední objednávku pokrmů však přijímáme do 15:00 hodin.

V době od 16:00 do 18:00 hodin se chystáme na večerní servis a zámecká kuchyň je v tuto dobu uzavřena.
Další delikatesy v podobě večeří se s láskou servírují od 18:00 do 23:00 hodin, poté se restaurace i pátio Bellavista uzavírají a náš tým se chystá k odpočinku. Poslední objednávka pokrmů je tedy možná do 22:00 hodin.

Pro vaše maximální pohodlí je důležité si váš stůl vždy rezervovat dopředu, prosím, zavolejte nám včas. Těšíme se, že budeme moci být součástí vašeho gastronomického zážitku.
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí