Úvod > Co chcete dělat? > Zámecký hotel Maxmilián – romantika zámecké noci na zámku Loučeň
Zámecký hotel Maxmilián - romantika zámecké noci na zámku Loučeň
"> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Zámecký hotel Maxmilián – romantika zámecké noci na zámku Loučeň

Noc na zámku je snem mnoha romantických duší. Splňte si ho na Zámku Loučeň. Zaručený způsob, jak potěšit svého partnera: romantika zámecké noci v zámeckém hotelu Maxmilián, zámeckém apartmánu nebo Domečku knížete Alexandra.
Součástí nabídky zámeckého areálu je široká škála ubytovacích možností. Krásný tříhvězdičkový zámecký hotel Maxmilián naleznete v areálu zámku Loučeň, a to v jeho bezprostřední blízkosti. Původně úřednický dům na panství Thurn-Taxisů slouží od roku 2003 jako zámecký hotel, a v roce 2007 byl rozšířen o moderní přístavbu. Celkem 126 lůžek je zde pro vás, pro váš kvalitní odpočinek v místě, kde ráno slyšíte zpěv ptáků a večer uléháte, zatímco za okny šumí koruny staletých stromů.

Hotel disponuje pokoji v historické a moderní části. Pokud zvolíte historickou budovu, váš pokoj bude naprostý originál, jelikož je zařízen původním nábytkem. V moderní části oceníte minimalistický, avšak příjemný design a především kvalitní matrace pro váš spokojený spánek.

Hotelové pokoje mají parametry kategorie superior. Část pokojů v historické části (suite) je vybavena vířivkou, v koupelnách dalších pokojů najdete vanu, nebo velkoryse řešený sprchový kout.

Dále byly pro náročné klienty  v prvním patře zámku otevřeny tři samostatné apartmány, pojmenované podle šlechtických dynastií vlastnících v minulosti loučeňský zámek. Apartmány Valdštejn, Fürstenberk a Thurn – Taxis najdete v bezprostředním sousedství zámecké expozice, mají přístup společný s restaurací na nádvoří.

Domeček knížete Alexandra je nepochybně nejromantičtější stavba v zámeckém areálu. Původně nesl zahradní pavilon název Švýcarský domek, nově byl pojmenován po knížeti Alexandrovi, který zde rád trávil romantické chvilky. Domeček je dvoupodlažní budova. V přízemí je obývací pokoj s unikátním výhledem do zámeckého parku, čajová kuchyňka a WC. Venkovní schodiště vede do romatické ložnice s postelí s nebesy a rohovou vanou. Terasa nabízí klidné posezení pod korunami stromů. Kouzelná atmosféra činí z Domečku ideální místo pro svatební noc nebo jiný romantický okamžik.

V Domečku knížete Alexandra nabízíme využití "Room service" – donáškové služby u vybraných položek restauračního menu a donášku nápojů.

Provozovatel

Zámecký hotel Maxmilián (Loučeň a. s.)

Nymburská 1
289 37 Loučeň
Tel.:
+420 325 585 381
Tel.:
+420 606 614 590
Email:
hotel-maxmilian@z...
WWW:
www.zamekloucen.cz
GPS:
50,286434 15,023913
 
 

Vstupné

Poznámka:

Ceny ubytování od 1 650 Kč/pokoj/noc.

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Piknik v zámeckém parku na Loučeni

Piknik v zámeckém parku na Loučeni

Loučeň, Středočeský kraj
Lovecký hotel zámek Jívák

Lovecký hotel zámek Jívák

Loučeň, Středočeský kraj
Restaurace Piano Nobile

Restaurace Piano Nobile

Mcely, Středočeský kraj