Úvod > Co chcete dělat? > Mcely Bouquet Spa – lázně Chateau Mcely
Lázně a wellness

Mcely Bouquet Spa – lázně Chateau Mcely

Lázně Mcely Bouquet Spa jsou zasvěcené přírodní, místně inspirované bylinné aromaterapii.
Lázně jsou umístěny v nádherné části zámku Chateau Mcely a nabízejí speciální terapeutická apartmá vhodná i pro páry, které si přejí relaxovat a absolvovat kůry společně. Každá terapie je tady detailně propracovaným rituálem, při kterém vás zručný terapeut v krásném prostředí a za pomoci jedinečných kosmetických produktů MCELY BOUQUET, povede do vašeho nitra, ke zdroji vnitřního klidu a krásy

Bylinné směsi MCELY BOUQUET vycházejí z místní tradice a mají blahodárný účinek. Lázně nabízejí velkou řadu procedur, které zahrnují celotělové masáže, originální zážitkové rituály a rituály pro páry. Nabízí se také terapie s péčí o obličej, ruce a nohy i doplňkové terapie a peelingy. Kromě toho můžete relaxovat ve venkovní vířivce, přírodním jezírku nebo v sauně.

Místní bylinné lázně si užijí i děti a terapeuti se skvěle postarají i o těhotné. Unikátní, intimní zážitek pro dva si můžete užít i bez přítomnosti terapeutů při koupelích ve velké dřevěné kádi s průzračnou teplou vodou s okvětními lístky růží.

Provozovatel

Chateau Mcely

Mcely 61
289 36 Mcely
Tel.:
+420 325 600 000
Email:
chateau@chateaumc...
Email:
mcelyspa@chateaum...
WWW:
www.chateaumcely.cz
GPS:
50,299431 15,077253
 
 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí