Úvod > Co chcete dělat? > Přírodní koupací jezírko v areálu Chateau Mcely
Lázně a wellness

Přírodní koupací jezírko v areálu Chateau Mcely

V pětihektarovém anglickém parku, který zámek obklopuje, si můžete vychutnat odpočinek na lehátkách, ve venkovní vířivce a saunovém domečku nebo se osvěžit v koupacím přírodním jezírku.
Biotop v zámeckém areálu Chateau Mcely přes léto ohřívají sluneční kolektory. Jezírko samo není jen zelenou perlou na dívání. Vodní rostliny na březích jsou speciálně vybrané, aby udržovaly přírodní rovnováhu, a voda se čistí přečerpáváním přes kořenový systém rostlin a pískový filtr. Díky náročné údržbě bez špetky chemie si jezírko mo­hou vychutnat i hosté s citlivou pokožkou.

Biotop je rozdělen na zónu pro neplavce s hloubkou 90 cm a na zónu pro plavce s hloubkou 160 cm. Odpočinkové plochy jsou na travnatém povrchu a kamenné pláži.

Koupací jezírko je určeno pouze pro ubytované hosty hotelu.


Pro milovníky tenisu, nohejbalu, volejbalu či basketbalu je v dolní části parku vybudováno moderní sportovní hřiště s kvalitním umělým povrchem. Rakety, míčky a míče jsou k zapůjčení na recepci, stejně tak kroket, pétanque a badminton. Rádi vám k projížďkám po okolí zapůjčíme také kola.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 27. 3. 2021