Úvod > Co chcete dělat? > Chateau Mcely – zámecký eco-chic hotel
Ubytování

Chateau Mcely – zámecký eco-chic hotel

Zámecký eco-chic hotel leží necelou hodinu jízdy z Prahy. Je ideálním místem pro romantické pobyty, odpočinek v lázních, rodiny s dětmi, svatby i netradiční firemní setkání.

Interiér hotelu a 24 pokojů jsou vybaveny s maximální péčí a důrazem na každý detail. První patro je přehlídkou světadílů. Můžete zde nalézt pokoje, jako je tajuplný Orient, elegantní Evropa, rozmarné Jižní moře, ale také naše nejkrásnější apartmá Legenda s úchvatnou koupelnou a balkónkem. Druhé patro je ve znamení času. Zde převládají pokoje pojmenované podle měsíců v roce. Užít si můžete také unikátní Prezidentské apartmá Agape, které sídlí v samotné věži zámku, vysoko nad okolními lesy s krásnými průhledy do přírody. 

Restaurace Piano Nobile, která se pravidelně umisťuje mezi nejlepšími restauracemi v České republice, servíruje sezónní á la carte menu s použitím vybraných surovin převážně od místních dodavatelů. Interiér restaurace a hotelu tvoří také elegantní bar ve stylu zimní zahrady Pátio Bellavista s průhledy do okolního parku. Kromě nádherného výhledu si mohou hosté vychutnat opravdu netradiční Signature koktejly s ingrediencemi ze zámecké zahrady, esenciálními oleji, vlastními sirupy, obohacené o produkty z kolekce MCELY BOUQUET.

Blahodárný odpočinek si vychutnáte v lázních MCELY BOUQUET SPA. Jejich součástí je saunový domeček s venkovní vířivkou, přírodní koupací biotopické jezírko a přírodní fitness. Unikátní je také ručně míchaná, čistě přírodní kosmetická linie MCELY BOUQUET, jež vyvinula majitelka zámku, Inéz Cusumano. 

Anglický park s rozlohou 5 hektarů umožňuje malé turnaje v kroketu, pétanque, badmintonu či tenisové utkání na multifunkčním hřišti. Okolní Svatojiřský les vyzývá k procházkám, joggingu, projížďkám na kole anebo houbaření. 

Vítáni jsou i ti nejmenší, pro které je připraven originální příběh o Princezně Nely, princeznovské apartmá a dětské hřiště Pod kopretinou. Během roku se zde pořádá mnoho akcí pro individuály, páry, ale i celé rodiny.

Kompletně zrekonstruovaný zámek Chateau Mcely je původně venkovská usedlost šlechtického rodu Thurn-Taxisů, kteří žili na zámku Mcely do roku 1947. 

Zámecký hotel Chateau Mcely se chlubí oceněním pětihvězdičkového ekologického hotelu. V roce 2008 získal jako první v České republice prestižní ocenění World Travel Awards. Stal se tak druhým eco-chic hotelem v celé Evropě s nejvyšší zelenou certifikací Evropské unie. Od tohoto roku se pravidelně umisťuje na nejvyšších příčkách v různorodých soutěžích.

Provozovatel

Chateau Mcely

Mcely 61
SPA HOTEL & FOREST RETREAT
289 36 Mcely
Tel.:
+420 325 600 000
Tel.:
+420 325 600 095
Email:
chateau@chateaumc...
Email:
reception@chateau...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.chateaumcely.cz
WWW:
www.mcelybouquet.cz
GPS:
50,299483 15,077348
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Piano Nobile

Restaurace Piano Nobile

Mcely, Středočeský kraj
Piknik v zámeckém parku na Loučeni

Piknik v zámeckém parku na Loučeni

Loučeň, Středočeský kraj
Lovecký hotel zámek Jívák

Lovecký hotel zámek Jívák

Loučeň, Středočeský kraj